Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kuruc. Infós cikkek nem...

A kuruc. Infós cikkek nem kiszámíthatók? Miért kell folyton zsidózniuk?

Figyelt kérdés

Más hírportálon olvastam, hogy lecsuktál az osztrák "kuruc.infó" oldal üzemeltetőjét. Mondom poénból elolvasom a cikket a kurucon. De mielőtt megkerestem volna, magamban végiggondoltam, hogy kb mi lesz leírva. "A gonosz zsidók elkapták a hazafit".


Erre: "Tombol a cionista diktatúra: összesen 20,5 évet kapott az "osztrák Kuruc.info" három működtetője


Több év börtönre ítélte csütörtökön egy bécsi esküdtbíróság az osztrák hazafias körök egyik ismert alakját és két társát "holokauszttagadás" és "náci eszmék terjesztése" miatt. "


Valahogy nem lepődtem meg.


[link]


2013. jan. 17. 02:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*lecsukták
2013. jan. 17. 02:21
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Primitív emberek szerkesztik, buta, tanulatlan, befolyásolható embereknek, akik jellemzően otthon ülnek a sámlin 7 osztállyal, munka nélkül és mindenkire haragszanak. A hazafiasságuk pedig kimerül abban, hogy zsidóznak egy jót a kocsmában. (A híres magyar költőket, írókat, történelmi eseményeket nem ismerik.)
2013. jan. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Az biztos, hogy a kuruc egy zsidozasra epulo, a magyarsag szamara veszeyes oldal.

Miert veszelyes? Mert gyerekek hisznek neki, a gyerek felno, es ahelyett, hogy a problemak megoldasara koncentralna, zsidozas frocsog a szajabol.

Igy a az orszag TENYLEGES problemai meg sem hatarozodnak, a megoldasi lehetosegekrol, tervezeserol, vegrehajtasarol ne is beszeljunk.

Magyarul: a kuruc ujabb tragedia fele loki az orszagot.

2013. jan. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Ők a zsidókban látják a legtöbb probléma forrását, más a pénzben, harmadik valaki az emberekben, a negyedik a hottentottákban. Csak a zsidókat bántani nem szabad...
2013. jan. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Abban jó hogy olyan valós problémákról is írnak ami máshol tabu.Viszont valóban lázítanak nem kellene minden cigányt és zsidót egy kalap venni.Mert minden fajta ember típus között van jó is rossz is.
2013. jan. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem minden zsidó "gonosz".

A zsidók többsége elítéli a a cionizmust , sőt sokuknak Izrael állam létrejötte sem tetszik.


Én is zsidó származású vagyok , még sincsenek világuralmi terveim.

2013. jan. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem éppen fordítva van, mint a nép gondolja.


A Zs... hozták létre, (vagy átvették) az oldalt hogy oda gyűljenek a szélsőjobbos emberek.

AZ IP ELLENŐRZÉSÉVEL FELTÉRKÉPEZIK AZ ÉRDEKLŐDŐ SZEMÉLYEKET.


Ha nem ezt tették volna, a titkos szolgálat sokkal többe kerülne nekik, mégse volna ennyire hatékon.


Úgy a lehet a világot jól irányítani, ha az ellenzéket is felügyelik.


"A kuruc. Infós cikkek nem kiszámíthatók?" ...mert a szélsőjobb gondolkodókat foggal körömmel ott kell tartani.

2013. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Én inkább azon lepődtem meg, hogy a "szólásszabadság világában" ennyit lehet kiszabni azért, mert valaki olyat ír egy népcsoportról, ami nem éppen polkorrekt (most szándékosan fogalmaztam finoman). Ennyit gyilkosoknak szoktak adni. Szerintem a büntetés felháborítóan sok. Mindegy, meglátjuk mit hoz majd a másodfokú ítélet, de ez akkor sem jó.
2013. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Amiért a másik oldal "magyarozik".
2013. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%

Mi bajod lesz tőle?

Érdekes, hogyha pozitív személyről vagy dologról van szó akkor a zsidók egyből a mellüket verik és büszkén hangoztassák, hogy zsidó. Amint negatív dolog kerül elő velük kapcsolatban egyből megy a mások nácizása, antiszemitázása vagy önmaguk sajnáltatása. Engem pedig az zavar, hogy sok kimenekült bünöző cigányt hívják kimenekült bünöző magyarnak pl.: Kanadában. Valami oknál fogva ez senkit sem érdekel ez van el kell tűrni. A zsidó egy nemzetiség amit nem lehet váltani mint az alsógatyát. Tehát ha egy magyar személyről aki lehet jó vagy rossz le lehet írni, hogy magyar akkor már egy zsidó személyre is vonatkozzon ugyanez. Vagy csak addig jó valami, ha zsidóknak kedvez?

2013. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!