Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez az "Én is cigány vagyok"...

Mi ez az "Én is cigány vagyok"? Ki mondott és pontosan mit?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam rádióban, meg a neten is járt egy kép Gyurcsány Ferencről, hog yllítólag valaki cigányellenes kijelentést tett, és most a FIDESZ kirakott valami "ne álljatok a gyilkosok" mellé feliratot....valahol el tudnám olvasni vagy meg tudnám hallgatni mit is mondott PONTOSAN az a bizonys illető aki ezt kiváltotta?
2013. jan. 14. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Bayer írt egy újságcikket a cigányokról, hogy állatoknak nevezi őket.


Egyetértek vele.

2013. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

"Mi ez az "Én is cigány vagyok"?"


[link]

2013. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen mint írtam a cikket láttam, de engem jobban érdekelne miről szól ez az egész...ok Gyurcsány elég röhejes de kinőttem abból hogy megálljak ott hog csak a képen röhögök...hol olvasható el a cikk?
2013. jan. 14. 19:31
 4/14 anonim ***** válasza:
2013. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
én is egyetértek Bayerel
2013. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Csak egy idézetet találtam:

„a cigányság jelentős része nem alkalmas az együttélésre. Nem alkalmas arra, hogy emberek között éljen. A cigányság ezen része állat, és állatként viselkedik.”


Érdekelne mi volt a teljes...hisz ez a 2 mondat teljes egészében úgy ahogy van igaz....nem általánosít és nem vonatkozik minden cigányra de valóban sok vigány van akitől én is félek....és valóban egyes helyeken olyanok a saját maguk által kialakított életkörülmények mint valami ólban...

Persze a cigány akit ismerek az nem ilyen, de a cigány aki leszólit az utcán kéregetve (pedig huszonéves és életerős) majd elátkoz ha nem kap pénzt....

Nem akarok a FIDESz mellé állni, mert borzalmas ellenszenvet érzek a párt iránt, de kissé elszaporodott a cigányság primitívebb rétege....

Mi volt a cikk többi része ami vihart kvart?

2013. jan. 14. 19:42
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Legalább már kötél van a nyakán...
2013. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
basszus kit érdekel most Gyurcsány?
2013. jan. 14. 20:00
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Bayer most a feláldozható Marionett baba. Viktor koma azt találta ki, hogy kéne egy kis szimpátia a Fidesz felé a "rásszistá" magyaroktól is, ezért kiadta a parancsot a kamikaze akcióra, Bayer meg ugye aki a botkormány mögé került, és összeollózta a jelentését. Biztos meglesz a jutalma a mennyek birodalmában .(ez a nyugdíjba zavart politikusok baráti köre)

Feri meg gondolta, de jó lenne anti-rasszista tollakkal ékeskedni, ezért megragadta az alkalmat. Ezért kerül a pólójára az "Én is cigány vagyok" felirat, hogy picit jópofizzon már.

2013. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
A rózsadombról kicsit másnak látszik a putri, ha a villák között is lenne 1-2 nem védenék ennyire őket. Megtapasztalnák hogy nem egészen olyan jó fiúk mint ahogy gondolják. Próbaképpen a "tisztelt házat" elvinném kirándulni mondjuk Miskolcra(persze gyalogos város nézés lenne).Amolyan túlélő túra lenne csak nem Bear Grils vezetné hanem Kolompár Atanáz. Kíváncsi lennék ennyire szeretnék őket utána is?
2013. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!