Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért fél sok szavazó a Jobbiktól?

Mért fél sok szavazó a Jobbiktól?

Figyelt kérdés
Nem tetszik az embereknek, hogy a Jobbikosok beszélnek az ország problémáiról? Vagy az sem tetszik nekik, hogy a cigánybűnözést fel akarják számolni ?
2013. jan. 6. 16:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem félek a Jobbiktól, de az ilyen


"Honnan veszed, h félnek?

Az h egyesek itt vergődnek?

Cigányként, zsidóként, homokosként én is ezt tenném egy anonim oldalon"


idióta támogatóik miatt nem szavazok rá!

2013. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
24%
NEM FÉLNEK A JOBBIKTÓL! Egyszerűen csak tartanak attól, hogy következménye lehet annak, hogy az egyik legigazabb pártra szavaztak, és mivel szemmel láthatóan az országot most a mocskos, és erkölcstelen pár irányítja, ami gátlástalan, és mindenre képes emberekből áll, akik minden erejükből azon vannak, hogy elfolytsák az ellenállást, ezért meg van az okuk a vélelemre.
2013. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 tetro ***** válasza:
43%
Én olvastam a Jobbik programot. Olyan mintha egy sakkjátszmát akarnál nyerni az első lépéssel. Tovább nem mennek. Társadalmi feszültséget szítanak, azért hogy politikai tőkét kovácsoljanak. Ettől speciel én hányok. Cigányoznak, zsidóznak, mert van néhány százalék, aki erre szavaz, de valódi megoldásuk nincs. Nem is lehet. Cigánybűnözésről beszélnek, a helyett hogy a bűnözés okait akarnák megszüntetni... Titkos megfoghatatlan zsidó háttérhatalomról és tőkéről... Bármilyen kezdő közgazdász könnyesre röhögi magát ha csak megszólalnak. Mégis mit tennének a gazdasággal, ha hatalomra jutnának? Sámántánccal elűznék a gonoszt? És ott vannak a Zagyva félék. Aki üvöltözik a Parlamentben, hogy ezt majd a folyosón megbeszéljük. Mindezt kamerák előtt. Egyszerűen annyira buta szegény, hogy azt sem tudja meddig mehet el.
2013. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 The Vault Dweller ***** válasza:
35%

"Bármilyen kezdő közgazdász könnyesre röhögi magát ha csak megszólalnak."


Kezdő közgazdász?


Dehogy is. Aki tanult közgazdaságot középiskolában, és utána nem foglalkozott vele, még annak is beindul a vészvillogó, hogy "ALERT, HÜLYESÉG!" akárhányszor a Jobbik frakcióból valaki felállt, és beszédhez készül.


A Fidesz és az MSZP is villant ilyeneket, az tény, de a Jobbik viszi a prímet a gazdaságilag értelmetlen marhaságokkal.

2013. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
18%
Mert szélsőséges eszméket képviselnek, melyek nem valók egy 21. századi európai ország törvényhozásába.
2013. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
23%
Mert a szavazók többsége rendkívül buta.
2013. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 The Vault Dweller ***** válasza:
40%

"Hogyan árulták el akkori hazájukat az első világháború idején."


Jajj ezt légyszi meséld már el! :D

2013. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 The Vault Dweller ***** válasza:
28%

Erre egyszerű a válasz: aki kicsit is érti ezt a gazdaság nevű dolgot, és nem barmolná vissza a Kádár-korba, az nekik zsidó.


Aki olvas valami mást a Kurucon kívül, az is.

2013. jan. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
23%
ÉN például nem félek.
2013. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Kedves 2013-01-06 16:59,


"..Igaz, nem olvastam végig a jobbik füzetét, de azt tudom, h úgy akarják megoldani ezt a problémát, h újból bevezetik a csendőrséget..."


Na látod, ez a te nagy bajod. Anélkül beszélsz hülyeségeket, hogy legalább utána néznél a dolgoknak. Gratulálok.

2014. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!