Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen élet lenne Magyarország...

Meszike91 kérdése:

Milyen élet lenne Magyarországon ha nem lenne államadósság?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van államadósság nem is kicsi, de kíváncsi lennék hogy élnénk ha nem lenne.

2013. jan. 2. 14:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
és mégis mit lehetne tenni a jó gazdaságpolitika érdekében? én ki vagyok a fidesztől, de azért az túl egyszerű magyarázat, hogy a saját emberei érdekében hozza a döntéseket, és a maga bebetonozása az elsődleges céljuk. Tényleg ennyire egyszerű lenne? Neki mi az érdeke abban, hogy szándékosan tönkre tegyen egy országot? Ha elrontja, akkor egy negatív szereplő lesz a történelemkönyvekben, pár lelkes rajongóval, akikről nyilvánvaló lesz később hogy átpalizott sültbolondok voltak. Ha jól csinálná (márpedig csinálhatná jól) akkor mit kéne jobban csinálnia, hogy ne kelljen az államadósságra fogni a bénaságát? Vagy tényleg egyszerűen csak hozzá nem értő szerencsétlenekről lenne szó, akik nem tudják, hogy mit kell tenni ilyen helyzetben? Akkor meg a hatalomvágya kedvéért ne üldögéljen a miniszterelnöki székben, mert ez meg nagyon alpári.
2013. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 rémuralom ***** válasza:
Negatív szereplő... Szerinted Hitlert, Sztálint, Vlad Tepest érdekelte az őket követő korok véleménye?
2013. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
:D nem. én azt vetettem fel, hogy akkor minek ül ott? ezért? és a pár rajongójáért? Én magamból indulok ki, hogy ezért nem ülnék ott. Ha már valaki oda kerül, szívvel lélekkel próbáljon meg tenni is valamit, ne csak a saját érdekeit nézze. Tudom naiv vagyok :D
2013. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 rémuralom ***** válasza:
A hatalom célja a hatalom maga. Azért ül ott, mert most ő a király, és élvezni akarja ezt, amíg csak tudja.
2013. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!