Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a híről?

Mi a véleményetek erről a híről?

Figyelt kérdés
//mno.hu/magyar_nemzet_belfoldi_hirei/tobb-juttatas-is-novekszik-a-minimalberrel-1127353
2012. dec. 28. 10:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
2012. dec. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

ma 07:05- . - Ezeken tényleg csak nevetni tudok HA HA HA!!!

Mindent tönkretettek - minden csak a gazdagoknak kedvez - minden rossz - mindent rosszul csinálnak...


Mégis javul a gazdasági helyzet.

2012. dec. 30. 22:48
 23/31 anonim ***** válasza:
64%

Tehát továbbra is kibújsz a konkrét válaszok alól? Sebaj, lehet így is vitázni, csak kérdés, hogy érdemes volt-e belefognod. :D

Ha csak nevetni tudsz, és érvelni nem, az bizony téged minősít (mint ahogy a helyesírásod is) ;)


Én konkrét problémákat neveztem meg, de neked nem sikerült igazán megcáfolnod.


A gazdasági helyzet javulását egy kicsit kifejthetnéd jobban is, mert számomra nem elég világos, hogy mihez képest, és milyen áron, valamint mennyire tartósan javul.

(Mint ahogy az sem, hogy mennyire valós a javulás.)


Olvassál több magyarnemzetet (szándékosan írom így, mert nem érdemel mást) ha másra nem is jó, talán a helyesírásod fejlődni fog általa.

2012. dec. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
23%
68% neked már sokszor leírtuk a cáfolatokat egyszer sem reagáltál rá .... Téged se szedtek még fel a fa alól... Az a fa árnyékolja fejlődésedet, melynek köszönheted mai tudásodat .... üdv
2012. dec. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
63%
Fideszesek! A diákok 6 pontjából mennyi teljesült? Csak mert viktor szerint már 5... Kérlek PONTONKÉNT fejtsétek már ki ezeket! (Persze lehet hogy fogalmatok sincs mi ez a 6 pont, csak hisztek a vezérnek...)
2012. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"68% neked már sokszor leírtuk a cáfolatokat egyszer sem reagáltál rá"

Ezt vagy tévedés, vagy hazugság!

Azért lehet tévedés, mert nagy valószínűséggel nem csak egy 68%-os van a honlapon, akinek nem sikerült Orbánnak megmosni az agyát. Másfelől azért is lehet hazugság, mert kapásból itt mindenre válaszoltam, tehát nem lehet mondani, hogy "egyszer sem".

Esetleg ha bizonyítanád az állításod! Írd meg a hozzászólásomat, a nekem cimzett válaszokat, amikre nem válaszoltam. Keveset fogsz találni, de én annál többet, amire válaszoltam. Ilyen gyerekes veszekedésbe azonban nem megyek bele. Te sem tényekkel cáfoltad az állításomat, hanem rágalmakkal terelted el a témát.

Esetleg megerőltethetnéd magad! Már ha megy! :D

2012. dec. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
a tényekkel nem tudsz mit kezdeni ezért azokra sosem reagálsz!
2012. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

68%-os, ezekkel nem lehet mit kezdeni, ki van mosva az agyuk. kövér lacika is megmondta:

"Vannak olyan magyar politikai vezetők, akiknek az az egzisztenciális és politikai érdekük, hogy az általuk vezetett közösség kizárólag őket tartsa viszonyítási pontnak, vagyis hogy minél teljesebb legyen a befolyásuk, így ugyanis nagyobb a súlyuk a belpolitikai küzdelmeikben. Ez némely esetben olyan törekvésekre készteti őket, hogy a demokrácia keretei között a saját közösségük fölött meglehetősen erős diktatúrát, hegemóniát gyakoroljanak, ami szintén a nemzet szétfoszlásához, leépüléséhez vezet."

Persze ez a féreg nem önmagukra gondolt, de eléggé illik rájuk. A kérdésemet sajnos nem látták meg (nem akarták meglátni), mert ŐK nem tudnak semmilyen TÉNYT felhozni...

2012. dec. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

#28, Sajnos igazad van.

#27, Erre már konkrétan állíthatom, hogy hazugság, vagyis az igazság TUDATOS (és nem tévedésen alapuló) cáfolata. Tényként elhangzott pár állítás a kérdező részéről, amit én konkrét dolgokkal cáfoltam. Keresd vissza az összes 68%-ost. Ebben a kérdésben csak én vagyok 68%-os.

Elég konkrét dolgokkal reagáltam, ti nem vagytok képesek engem megcáfolni, és ha a vitában észérvben alulmaradtok, akkor a rágalmaztok, de a következő lépés általában a szitkozódás, személyeskedés szokott lenni.

Javaslom tehát, próbáljunk TUDATOSAN a témánál maradni!

Megtennéd, hogy felsorolod azokat az úgynevezett "tényeket", amikkel nem tudtam mit kezdeni? (Állításod szerint egyikre sem válaszoltam, tehát az összeset fel kellene, de tekintsünk el ettől, megelégszem annyival, amennyit találsz. Csak arra kérlek, hogy idézzed, és írd mellé, hogy hol volt! Aztán válaszolok.

Köszi! :)

2013. jan. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Megjegyzem, TI nem válaszoltatok még azóta sem érdemben az én felvetéseimre.

Erről nekem az jut eszembe, hogy azt csináljátok, amit a Fidesz. Orbánnak a 2002-es vereség után idegösszeomlása volt, és Ausztriában kezelték, itthon azt hazudták, hogy azért tűnt el, mert a polgári köröket építgeti. Nem az idegösszeomlással akarok gúnyolódni, az méltatlan lenne hozzám, még azt is megértem, hogy valami hazugságot vetettek be, hogy elkendőzzék ezt a tényt. A vicc, és a közös vonás köztetek az, hogy ekkor kezdődött az a Gyurcsány elleni lejáratókampány, hogy "Gyurcsány, az ideggyenge". Nem áll szándékomban Gyurcsány mellett kiállni, a csak a Fidesz (és a ti) süllyedésetekre világítok rá. Ha nem értenétek a metaforát: Valamilyenek vagytok/valamit csináltok, és amikor nem tudjátok elfogadni méltósággal, ahelyett hogy beismernétek, hallgatnátok, a másikra mondjátok, hogy olyan/azt csinálja.

Ennél jobban már nem tudom nevén nevezni azt, amit csináltok. Írjátok meg már végre azokat a tényeket, amikre nem válaszoltam, mert megöl a kíváncsiság!!! (Bár lehet, hogy ez a cél?) :DDDD

2013. jan. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!