Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek tüntetnek még a diákok?...

Minek tüntetnek még a diákok? Itt vannak a válaszok, kérlek olvasd el.

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 27. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Köszönöm a linket, nemtudom mit lehet rá válaszolni, de nekem hasznos volt maga a kérdés is. Fideszes ismerõsöm válasza rá: hát.... hát... de Gyurcsányék.... hát nem tehet mást mert elmúltnyócév....
2012. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Ez egy állati nagy kamu.
2012. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

mert a keretszám marad,csak átnevezték ponthatárnak,meg kapacitásnak.

és ez mindennel így van,csak átnevezik.

És nem hisznek a diákok a hazudó kormánynak.

2012. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem veszik észre a fideszesek, hogy már a keretszámokkal való trükközéseket megelőzően is már jó ideje ment a központilag szított uszítás a diákok ellen. Ezt a fiatalok is érzik.

Én azt kérdezném a nagy okos fideszesektől, hogy a négy évvel ezelőtt (amikor nem csak a tandíj, de már az is felháborodást keltett, ha a kormány a keretszámokhoz akart nyúlni) hol voltak azok a hangok a diplomás munkanélküleikről meg a lusta diákokról?

2012. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A kérdésnek az volt a célja, hogy azoknak akik egyoldalúan informáltak, kicsit növekedjen a látóköre.

Persze az olyanokkal, mint a "ma 18:20" nem lehet mit kezdeni, ha végig sem olvassák... Aki meg csak annyit ír, hogy "Mert buták", az még valószínűleg arra sem volt képes, hogy egyet kattintson.

Nos remélem nem csak ilyen értelmi szinten álló emberek vannak a "másik oldalon" és eljut másokhoz is a dolog, akik talán végig is gondolják.

2012. dec. 27. 18:28
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Miről beszélsz kedves kérdező? Az első válasz az idézett blogban már egy ótvaros hazugság, és meg is okoltam miért. Mit olvassak rajta, hátha a többi igaz? Ne fárassz már. Az a szánalmas ahogy kampánypolsz itt nekünk.
2012. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kampányolsz :D Oké, hívd így, ha jobban esik. Csak sok kérdésben láttam, hogy ezt sokan nem értik, gondoltam jobb így, mint mindenhova bemásolni.


Ne haragudj, de nem fogok úgy vitatkozni, hogy végig sem olvasod, mert teljesen értelmetlen. Egymásra is épülnek a leírtak, szerintem választ kapsz.

2012. dec. 27. 18:55
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Na, végig olvastam. Nincs benne válasz persze, ahogy sejtettem. Hagyjuk, menjél tüntetni, tanulni úgyis hülye vagy.
2012. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Mind a két oldalon iszonyatos csúsztatások, és demagóg duma van (IGEN, a diákság és a kormány részéről is). A legnagyobb baj, hogy képtelenek nem végletekben gondolkozni az emberek. Megtalálta a zsák a foltját tipikus esete.
2012. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Pro Patria ***** válasza:

Itt van, miért:

[link]

2012. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!