Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a legtöbb ember baja a...

Mi a legtöbb ember baja a Jobbik-kal?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 14:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
10%
Tehát szerintem kérdésedre a válaszod megkaptad, csak némi plusz tudást is csöpögtettünk bele.
2012. dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
83%
Maradjunk annyiban, hogy ezt a beszélgetést elolvasva mindenki le tudja szűrni magában, hogy mit gondol a jobbikról.
2012. dec. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
26%
csak a túl sok atv-t nézőknek van bajuk vele.
2012. dec. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
30%
A beszélgetésnek sok köze a Jobbikhoz nincsen. A Jobbikról itt annyiban volt szó, hogy ébreszti a magyar népet, ami igaz is. Utána a tudományok világába terelődött át a beszélgetés.
2012. dec. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
10%

Ja és még úgy érzem egy nagyon fontos információt meg kell osztanom veletek a témával kapcsolatban:



TANULÁS ÚTJÁN SENKI SEM LESZ TÁLTOS!

Meg lehet tanulni az ősi magyarság tudományát, ahogyan azt én is teszem, de táltossá csak születés útján válhat az ember. A táltosok olyan emberfeletti képességekkel rendelkeztek melyeket megtanulni nem lehet. Létezik egy illető, vagy talán több is, de most egyet említenék: Kovács – Magyar András aki táltosokat oktat pénzért. Nos ez egy szélhámosság. Egy táltos sohasem kér pénzt, tejet kér mikor belép a házadba és semmi mást.


NE DŐLJETEK BE A SZÉLHÁMOSOKNAK!

2012. dec. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
73%
Én meg Jedi-nek tanulok. Na?
2012. dec. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
0%

Aki megnézi a Karaul táltossal folytatott beszélgetést megérti ezek az emberek mekkora tudással rendelkeztek, pedig itt csak a történelmet és az ősjogot mondja el:


http://www.youtube.com/watch?v=5EPoTZSpfzg

http://www.youtube.com/watch?v=BPP6FDUV1VI&NR=1&feature=ends..


Karaul táltos sajnos ma már nincs köztünk.

2012. dec. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:

Bocsi a harmadik rész lemaradt:


http://www.youtube.com/watch?v=QUgxtfFDNfo

2012. dec. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:

Találtam nektek még egy érdekességet. Dr. Papp Lajos szívsebész táltos így mentette meg egyik betegét:


[link]

2012. dec. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
56%

Röviden válaszolnék néhány fent olvasott baromságra.

Én jobbikos vagy, hallottam a táltosokról tudok róla egy-kettőt történészként. Azonban olyan baromságot, hogy táltos tanonc már régen hallottam. Ez körülbelül olyan, mint a profétatanonc. Ez egy baromság. Ahogy a táltostanonc hozzá szólásainak nagy része. Azonban én tisztában vagyok azzal, hogy ez a hite és én tiszteletben tartóm. Hozzá teszem ismerek több 100 jobbikost és egy se hisz a táltostanoncságban. Vona például az ezoterikát egyszerűen hülyeségnek vélte.

A magyar nép ősisége viszont egészen Nimródig visszavezethetők az ősi dokumentumokban. Nem véletlen, hogy az István idejétől fiatal királyságot őskirályságnak titulálták a korban.

A rovásjelek meg ugyan olyan jól alkalmazhatók a mai korban írásra, mint abban az időben sőt egyszerűbb. Ráadásul minden jel egy gyakran használt magyar ősi szónak a jele. pl.: az "s" egy sátor jel, a "c" egy nyíl stb.

A fiatalok igénylik is. A kollégiumban pedig heti több órát kell tartanom, mert egyszerre csak 30 főt tudok oktatni több nem megy.



2. Tényleg nagy a baj az agyakban, ha Jobbiknak, mint párt mozgalomnak azt róják fel, hogy "megosztó".

Mely párt, szervezet, mozgalom, vallás nem megosztó? Mindegyik az. A Jobbik előtt már megvolt osztva a társadalom. Csak bebizonyosodott, hogy az elmúlt 20 évben ugyan azok osztottak meg minket?

A Jobbiknak a szókimondása mellyel megoszt minket az, hogy kimondja van cigánybűnözés, kimondja, hogy társadalmi etnikai robbanás küszöbén áll az ország. Emellett felhívja a figyelmet Simon Perez által bejelentett Izrael által történő gyarmatosításra.

Mind erre olyan vádakkal támadják őt, az igazságért, hogy rasszista, demagóg és nincs szakmai programja.

Nos a mi községünknél. Zsidó származású a felnőtt tagozat vezetője és félcigány annak féltestvére és cigány volt annak az egykori nevelőapja. Annak a szervezetnek az Ifjúsági tagozatának a vezetője pedig szintén fél cigány.

Azt mondják róluk nincs programjuk. Pedig 2010-ben 88 oldalas programot dolgoztak ki.

Emellett energetikai programjukat olyan neves tudósok találmányára és támogatására alapozzák, mint a Nobel-díjas zsidó származású Oláh Györgyé. Technológiája nyomán újra indítanák a magyarországi szénbányászatot. [link]

[link]

Kimondják, hogy baromság volt a Bős-Nagymarosnál tervezet vízlépcső és vízerőmű kiépítésének a leállítása.

Újra alkotnák a magyarországi vasútgyártást, cukorgyártást. Megvan a programjuk egy megvalósítható, körforgásra épülő, önfenntartó rendszer létre hozására. Erre 2 próba községet szemeltek ki Érpatakot és Gyöngyöspatát. 1,5 éve készítettek el. Most zajlik annak a megvalósításának a fázisa. Érpatak természetesen 1 év előnnyel rendelkezik, mint Gy.p. és 2015-re kívánnak ott végezni. A laboratóriumuk pedig a Galgahévíz és a Bükkaranyos melletti tanyák, mint például a Nagy-ferenczi és a hozásgasonló ökotanyák.


[link]


Külpolitikai változtatásokat kívánnak és Írországhoz hasonlóan a nagy Capital Economics, Morgan Stanley által ajánlott módon újra tárgyalni a magyar államadósságot, mert az nem visszafizethető.

Ezek azok az igazságok miket a Jobbik vall és nem a Táltostanonc által felvázolt SZERtan.

Bővebb információkért ajánlóm az Atilla Király Népfőiskola előadásait a hölgyek, uraknak.

2012. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!