Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a legtöbb ember baja a...

Mi a legtöbb ember baja a Jobbik-kal?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 14:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
6%

"Nem titkolják el, csak egyszerűen nincs gyakorlatilag semmi értelme annak, hogy a világ egy tojásból kelt ki, amit a turulmadár tojt meg és a nagy óriás nem csinált belőle tojásrántották, ezért maradtunk meg. Persze tudom, hogy nem így szól a fáma (őszintén szólva tényleg nem tudom hogy volt), de ehhez hasonló biztos. Ennek mi értelme van?"


Látod ennyire nem vagy tisztában a SZERtannal.

2012. dec. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
61%

"Sőt inkább úgy fogalmaznék, hogy nem is magában foglalják, hanem azok ősei. A ma az egyetemeken tanított tudományok ezek egy lebutított változatai melyek már csak azokat az információkat tartalmazzák melyre az adott szakon szükség van."


Na most azért elgondolkodtam, hogy csak trollkodsz, vagy tényleg ekkora idióta vagy-e...

Ennek a sok marhaságnak semmi értelme, akinek kicsit is van ép esze az látja, de erről téged úgysem fog senki sem tudni meggyőzni gondolom...


Csak legalább ne terjeszd ennyire, mert csak téged néznek hülyének. (Éééés már réges-régen nem a kérdésnél vagyunk.)

2012. dec. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
76%
Aki arról beszél egyfolytában, hogy a jelenlegi tudományoknak semmi értelme nincs és hogy a táltosok a fontosak meg a SZERTAN meg a turulkereszténység, az fogja meg magát, kapcsolja ki a számítógépét, adja el mindenét, vegyen egy jurtát meg egy fehérszőrű táltosparipát, nyargaljon ki vele a mezőre, gyújtson tábortüzet, állítsa fel a sátrát és püfölje a táltosdobját egész éjszaka, miközben pörög a csillagok alatt és egy késsel véssen rovásjeleket a közeli nagyobb kavicsokba. Ha ez boldoggá teszi őt, akkor csinálja. Ha kap valami tüdőgyulladást, akkor szedjen magának füvet a hó alól, főzzön belőle magának fűlevest és kúrálgassa magát vele, miközben a láztól és az agybetegségtől transzba esik és akkor jönnek majd neki az ősi szellemek meg a tudása is...
2012. dec. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy nem vagyok tisztában a SZERtanoddal (remélem jó betűket írtam nagynak), de te mégis mennyire vagy tisztában vele? És ha tisztában vagy vele, akkor mi van? Mi lett attól jobb?
2012. dec. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
35%

"Ennek a sok marhaságnak semmi értelme, akinek kicsit is van ép esze az látja, de erről téged úgysem fog senki sem tudni meggyőzni gondolom..."


Ha annyira semmi értelme ezen tudományoknak akkor neked az iskolában mért tanították ezek lebutított változatait? Nahh én elárulom neked, mert ezek nélkül nem tudnád felépíteni a házad, nem tudnád megszámolni a pénzed, nem tudnád mi az ami ehető és mi ami mérgező.

2012. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
31%

"(Éééés már réges-régen nem a kérdésnél vagyunk.)"


Ó, dehogyisnem. :)

Pont arról van szó, hogy mi baj a Jobbikkal. Ha jól tudom, akkor a jobbikosok egy egész nagy része ebben a turultáltoskereszténységben hisz és mi most ezt vesézzük ki. :)

2012. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
83%
De szerintem hagyjuk is az egészet, mert ahogy elnézem, nem tudunk vele normálisan beszélni. Az ősi tudás feljebbvaló, a táltosok tisztában vannak a fizikai, kémiai, biológiai, kozmológiai tudással olyan mértékben, hogy ahhoz a mai egyetemeken oktatott tudás csak bóvli és a Napisten vezérli minden egyes léptünket. Én megyek, sziasztok!
2012. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
13%

"Lehet, hogy nem vagyok tisztában a SZERtanoddal (remélem jó betűket írtam nagynak), de te mégis mennyire vagy tisztában vele? És ha tisztában vagy vele, akkor mi van? Mi lett attól jobb?"


Én táltostanuló vagyok és az lett jobb ezáltal, hogy én kezdem átlátni az egész lényegét. Mire tanulmányaim befejezem képes leszek a gyógyításra valamint ki tudom számítani előre egyes események bekövetkezését. Ismerni fogom a magyar nyelvet és írást, ismerni fogom a természet erejét a magyarság történelmét 40 ezer évre visszamenőleg valamint a már előbbi hozzászólásomban is sorolt tudományok mindegyikét. Ezek segítségével pedig képes leszek életem gyökeres megváltoztatására is.

2012. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg bocs, hogy beleszólok a vitátokba, amúgy nagyon jót szórakoztam, már csak egy utolsó kérdés:

melyik táltos tanítja azt, hogy gyakorikeredesek.hu előtt kell tölteni a napjaid nagy részét? :) Vagy ez is egy ősi tudomány...?

2012. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
35%

'Pont arról van szó, hogy mi baj a Jobbikkal. Ha jól tudom, akkor a jobbikosok egy egész nagy része ebben a turultáltoskereszténységben hisz és mi most ezt vesézzük ki. :)'


Nem turul hanem Napkereszténység és nem hit hanem tudomány. A Napkereszténység oktatja a szertant és az ősjogot.

2012. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!