Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a legtöbb ember baja a...

Mi a legtöbb ember baja a Jobbik-kal?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 14:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
48%

"Tehát kimondja az igazságot ami nem tetszik a rózsadombi tőkésuraknak,a kádárista nyuggereknek és az élősködő cigóknak."

És megmondanád mi a sz@rt kezd azzal kimondogatott igazsággal?

Nem megy vele semmire, csak egymásra uszítja a magyart a magyarral.

Gondolod, ez kell most nekünk?? Bravo...

2012. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
69%

'És megmondanád mi a sz@rt kezd azzal kimondogatott igazsággal? '


Azt kezdi, hogy az igazság és annak tudása egyenlő a hatalommal. Ha például te tudod azt, hogy Ézsiás lopta el tegnap a tyúkjaid, akkor holnap már nem engeded Ézsiást az udvarodra.

2012. dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
40%

"Azt kezdi, hogy az igazság és annak tudása egyenlő a hatalommal. Ha például te tudod azt, hogy Ézsiás lopta el tegnap a tyúkjaid, akkor holnap már nem engeded Ézsiást az udvarodra."

Én úgy gondolom, nagyfokú naivitásra vall, ha azt gondolod, hogy egyedül a Jobbik tudja, ki lopta el a tyúkot.

Tudják azt igen sokan, nem a tudás hiányzik.

És ha a Jobbik kerül oda, el fogja felejteni....

A politika ellenzéki oldala már csak ilyen, az érdekekről nem is beszélve.

Gyurcsányt elitéltetjük volt a nagyhangú igéret és mit látsz? A szekrénybe zárt csontvázakért bűnhödni fognak..

Legfeljebb kis halat látsz csak, max. pici ítélettel.

Bárki kerül oda, semmi se változik....

2012. dec. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
38%

"A jobbik tudást adna?"


Hát ha nem is konkrétan maga a párt, de mindenképp az ő soraikban vannak azok a személyek akik eme tudás birtokában vannak, a magyarság ősi tanítói akiket az ő korukban táltosoknak neveztek, bár szerintem ma is így nevezik. A táltosok az ősi magyar vallás a napkereszténység papjai (nézz utána ne találgass) akik egyben rendelkeztek a gyógyításhoz szükséges valamennyi tudással is és ők voltak azok akik a magyarságot tanították, a nemzettudatot erősítették valamint a magyarságot összefogták. Ezzel most el is jutottunk arra a pontra mely megválaszolja a kérdést, hiszen ha ez az ősi tudás újra az emberek a magyar nép kezébe kerül, akkor az nem lesz többé leigázható.


Így már érted?

2012. dec. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
62%

" A magyar a világ egyik legősibb és egyben legerősebb nemzete,"


Na nekem az a bajom a jobbikkal, hogy a legtöbb hívük terjeszti az ilyen demagóg, bizonyitatlan baromságokat. Az ilyen altudomanyos, nem bizonyítható hülyeségek baromira irritalnak.

2012. dec. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
50%

15:28 nak:


Elméleted azért nem helytálló mert a Jobbikot a nép a magyar ember alkotja. A magyar embernek nem érdeke elfelejteni ki lopta el a tyúkját ugyanis akkor újra el fogták. Ezért rossz a Gyurcsányos példád is, Gyurcsánynak alapvető érdeke elfelejteni.

2012. dec. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
90%
Na mondjad, milyen ismeret nélkül utaltam a tudományra? Milyen tudományos ismeretét nem vettem figyelembe?
2012. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 Dick Esmen ***** válasza:
68%
Erkölcscsőszöknek képzelik magukat.
2012. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
71%

"Ezzel most el is jutottunk arra a pontra mely megválaszolja a kérdést, hiszen ha ez az ősi tudás újra az emberek a magyar nép kezébe kerül, akkor az nem lesz többé leigázható."


Milyen ősi tudás, te szerencsétlen? Mi az az ősi tudás? És ha régen a miénk volt az ősi tudás, ami megoldotta, hogy ne legyünk leigázhatók, akkor hogy jutottunk ilyen helyzetbe, ahol most vagyunk? :D

2012. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
36%

"Na mondjad, milyen ismeret nélkül utaltam a tudományra? Milyen tudományos ismeretét nem vettem figyelembe?"


Nyelvész és genetikus professzorok által írott tanulmányokat nem vettél figyelembe. A történeszek írásait nem vetted figyelembe. A táltosok tanításait nem vetted figyelembe és még te kérded meg mit nem vettél figyelembe?


Az az indiai professzor aki leírta, hogy életéből ötven évet szentelt a magyarság történelmének kutatására és meglepődik azon, ez a nép hogyan juthatott erre a sorsra szerinted sík hülye és Blikkből meg a kuruc infóról informálódik? Komolyan azt akarod beadni, hogy te a történelem legmagasabb fokú professzora vagy és csakis kizárólagosan azt kell elhinnie minden embernek amit te itt összehordasz?

2012. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!