Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Két ember megint otthagyta a...

Két ember megint otthagyta a Jobbikot két nap alatt. Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
Lassan morzsolódik a nemzeti radikalizmus, vagy a forradalom felfalja gyermekeit?

2012. dec. 5. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Ez a kérdés megint egy sün fajta amit provoké-nak neveztek el.

Az egyik Rozognyi akinek kemény oka is volt, 80 éves, annyira beteg volt, hogy hónapokig részt sem vett az ülésen. Szerinted így van értelme? Inkább adja át a helyét egy olyannak aki képes harcolni, minthogy üresen álljon a helye. Persze akkor nem értem miért akar még mindig függetlenben indulni, de mindegy.

A másik Bödecs, aki személyes okokból - nem tudni miért - lépett ki, de továbbra is a Jobbik hatalmas támogatója és elkötelezettje, és bennük lát egy fényesebb jövőre való reményt.


Persze az ATV csak annyit mond, hogy kiléptek, aztán jöhet a fröcsögés megint, hogy a kaktuszok pénzelik őket stb, stb...

2012. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Induláskor szimpatizáltam a Jobbikkal mert képviselte a magyar érdekeket!


Aztán hagytam őket mert elmentek a "zsidózós, mindenkit kiüldözős, mindenki ellenség" irányba...


Már többször és több itteni Jobbikossal beszéltük hogy a Jobbikban van egy radikális és egy mérsékelt csoport akik végeredményben a Jobbik "vezetéséért" küzdenek!


Sokan vallották hogy igenis nem a "dísznácik" a befolyásosak hanem a mérsékelt, értelmesebb réteg és ezért maradnak Jobbikos szavazók! És több mérsékelt véleményt mondó jobbikost idéztek akik valóban mondtak értelmeseket...


Én meg azt mondtam hogy szerintem már régen a szélsőségesek vették át az irányítást és az értelmesek beszédei csak mellékzöngék és elszórtak de semmiképp nem hangadóak!!


Úgy gondolom az én véleményemet egyre többen osztják már a Jobbik belső köreiből is!


Remélem alakítanak egy mérsékelt jobboldali erőt ami bár képviseli a magyar érdekeket de nem akar mindenkit listázni vagy polgár-háborúzni...

2012. dec. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Ja, végül is tényleg polgár háborúzni akarnak, ez benne van a programjukban -.- A kettős-állampolgárság ügyet meg úgy felfújják, hogy szánalom. Túl nagy füst, egy kis tűzhöz. Kicsit gyanús...
2012. dec. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 fidelcastro ***** válasza:
20%

A Jobbik el fog tűnni, és helyébe fog lépni a Munkáspárt, ami ugyanúgy a kisemberek és a vidékeik érdekeit tartja szem előtt, csak nincs benne primitív rasszizmus, zsidózás, valamint ahelyett, hogy sárga csillaggal a mellén vonulna és istenként tisztelné a liberalizmust, lesz*rja az ilyen hype-okat és csakis Magyarország érdekeit nézi, a Nemzeti Kommunizmus égisze alatt!


Olyan Jobbikosok akiknek a Jobbik ezen elvei fontosak! Térjetek át a Munkáspárt támogatására, mert a Jobbik egy vállalhatatlan dísznáci bagázs lett, aki azt játsza, hogy a proletárok érdekeiért harcol, közben meg felveszi a millás fizetést, beül a Mercibe és álbalhékat generál.

2012. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Az 59%-os megint alkot! xD Még többet, jobb vagy mint Kiss Ádám, szakadok a röhögéstől! :D
2012. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Ez már a végjáték kezdete!!!


Még a párt betiltása előtt lelécelnek. Azért így biztos az a havi 1 millás fizetés.


A másik ok a lista- ügy lehet. Ők így akarnak elhatárolodni a dologtól. Kár tagadni meg véletlen egybeesésről szónokolni.


A mandátumot vissza nem adó képviselőknél meg bizonyítja: A szélsőjobboldali képviselőknek a Szent Koronára letett eskűjüknél fontosabb az anyagi haszonszerzés, A PÉNZ !!!!!

2012. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Dick Esmen ***** válasza:
21%
Ez egyáltalán nem a vég jele.
2012. dec. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Én is csak azt remélem, amit a 2. válaszoló írt. Szerintem tényleg lenne igény egy mérsékeltebb, mégis nemzeti pártra, sokkal nagyobb, mint egy Jobbik félére (annak ellenére mondom ezt, hogy jobbikos vagyok). Egy olyan párt kellene, ami együtt tud működni az EU-val civilizált módon, akik nem haragítják ránk fél Európát, mégis megpróbálják kihozni a legjobbat az országból. Akik nem csak a szép igéretekkel jönnek (bár tudom, a nép nagy részének ez tetszik), hanem tényleg cselekednek, akikben tényleg van tenni akarás és nem csak lopni akarás.

Bár leendő közgazdászként már egyre inkább úgy látom, erre az országra ezerszeresen igaz a "sz*rból nem lehet várat építeni" dolog. Más országokban még úgy, ahogy lehet kezelni a válságot, de Magyarországon még egy profi szakértői kormány sem segíthet. Egyszerűen gond van az emberek fejével, mentalitásával, hozzáállásával, az én generációm meg már a korábbiaknál is elcseszettebb. És ezen semmi sem segíthet, sem Orbán, sem Bajnai, sem a Jobbik (a helyzet náluk annyival lenne jobb, hogy ha már szegények vagyunk, legalább a cigányok nem húznak minket lejjebb).


A kérdésre válaszolva pedig: az előttem szólók már megmagyarázták. Egyébként inkább lépjenek ki, mint amit az MSZP-sek meg a Fideszesek művelnek. Ha valaki úgy érzi, nem képes megfelelően képviselni az országot, mondjon le a mandátumáról, ez így helyes.

2012. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van az a pénz...
2012. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat tisztábban látok.
2012. dec. 6. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!