Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi jöhet az Orbán-rendszer...

Mi jöhet az Orbán-rendszer után, csak nem megint a szocializmus? Most mi következik, újabb kisérlet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem Bajnaiék.
2012. dec. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem személyre gondoltam,inkább elvre.Abból most kevés van,

vállalkozó annál több akad!

2012. dec. 18. 23:54
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Én azt remélem, hogy az Orbán-rendszer fog bevezetni előbb-utóbb egyfajta "nemzeti-szocializmust". Itt nem Hitler rendszerére gondolok, hanem egyfajta hazafiasabb Kádár-rendszerre.
2012. dec. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akik az ún. rendszerváltás után jöttek, azok mind-mind közös elv alapján kormányoztak. Ángyán is beszélt már róla (hogy Drábikot ne is említsem), hogy a nagy oligarchák kezében az ország, akik néha-néha váltják egymást, de csak külsőségekben különböznek egymástól.
2012. dec. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nemzeti szocializmus már volt egyszer,az nem jöhet.

Nemzetközi szocializmus is volt,az meg volt a Kádár rendszer.Akkor most mi lesz.Szerintem egész Európa erre keresi a választ.

2012. dec. 19. 00:03
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
engem személy szerint a nemzeti szó hallatán a hányinger kerülget - szocializmus nem lesz, az van és volt csak demokratikus köntösbe bujtattuk
2012. dec. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%

"engem személy szerint a nemzeti szó hallatán a hányinger kerülget"


Mert nálad sikeres volt az SZDSZ-es agymosás.

2012. dec. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
én azután kezdtem el foglalkozni a politikával hogy az szdsz eltűnt tehát a feltevésed téves kedves előző
2012. dec. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Azért mondod azt, hogy hányinger kerülget a "nemzeti" szó hallatán, mert úgy gondolod, hogy bizonyos politikai erők a "nemzeti" szó alatt csak politikai tőkét kovácsolnak és ártanak a magyarságnak?
2012. dec. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Egyes politikai körök a nemzeti szó hallatán csak magukra gondolnak nem az országra. Mo-on tényleg gáz hogy még azt sem tudják eldönteni ki a magyar. Egyes pol elemek kirekesztenek csoportokat a magyar fogalomkörből. Ezzel az itt élők azaz Mo. önazonossága kérdőjeleződik meg. Egy ország ami saját magát kétségbe vonja, hogy akar fejlődni, hogyan akar szomszédságpolitikát nemzetközi respektet? Ez látszik is hazám mai helyzetén...


Hogy mi jöhet ez után? Kívánok csak jobbat. Kevesebb kirekesztést megosztást. Ami azért is nehéz mert egyik nagy oldal minduntalan ennek eszközével él. Ja és még büszke is erre.

2012. dec. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!