Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A helyemben mit tennétek?...

A helyemben mit tennétek? Őszinte válaszokat várok!

Figyelt kérdés
A. ) Szegénységben, érettségivel közmunkán dolgozni, vagy valamilyen gyárban robotolni ahol szarig lenéznek, avagy nehéz fizikai munkával, verejtékkel megszerezni a kenyeret VAGY b. ) Megpróbáljam a rendőr sulit, amivel ha sikeresen végzek őrmesterként, még tovább is képezhetem magam?
2012. dec. 16. 23:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
B
2012. dec. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de még érdekel egy pár ember véleménye,mivel ez a célom,hogy több emberkétől kapjak véleményt.De köszönöm hogy te már írtál.
2012. dec. 16. 23:47
 3/20 anonim válasza:
85%
B. egyértelmű.gondold végig és merj nagyot álmodni! sok szerencsét! :)
2012. dec. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
Természetesen a közmunkát választanám.
2012. dec. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
Nyilván ha csak ez a kettő választásod lenne, akkor B, de az esetek többségében ennél több van. Az érettségivel viszont sokra nem mész, valamilyen szakmát tanulj mindenképp akár közép- akár felsőfokon. Meg nem tudom mennyire beszélsz nyelveket, de az angolra én ráfeküdnék a helyedben.
2012. dec. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
a gyár, vagy a fizikai munka!!! 24 f
2012. dec. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%
A. Komolyan.
2012. dec. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Szegények vagyunk,és úgy érzem hogy a rendészeti sulival kibírnék törni.Igaz hogy 2 év, de ki lehetne bírni.Nem szeretném állandó fizikai/segéd munkával keresni a kenyerem.Nincs kedvem több szakmát tenni a jelenlegiek mellett, mert gyakorlatom az kevés,és gyakorlat nélküli ember sehova nem kell sem a szakmájában,sem segédmunkásként.Ha már az érettségi meg van, akkor kihasználom.De ha siekrül is rendőr lennem egyszer, az fix hogy engem az emberek nem fognak utálni.A normális, tisztelettudó-nem kötekedő rendőröket tisztelik,nem úgy mint a salak fajtáit.Láttam már két rendőrt,szolgálatban vitatkozni, mert az egyik rendőr védte azt az embert amelyiket a másik sértegetett. :)

Na de, a témától nem eltérni.Köszönöm mindenkinek.

Egyébként aki a gyárat és fizikai munkát írta,abban nem látok fantáziát, hogy miért is jobb.Egy napot dolgoztam gyárban és otthagytam,mert az emberrel úgy beszélnek mint a kutyával,redva helyek nagyon a gyárak, és a kivétel, nagyon kevés.Eddig mindenki nekem parancsolt,és velem szemtelenkedtek.Ha sikerül a rendészeti,többé nem fogják ezt tenni,és elérem hogy szeressenek a normális, és rendőröket okkal gyűlölő emberek,mert vannak ám normális rendőrök is.Köszönöm mégegyszer.

2012. dec. 17. 00:15
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendőrnek mész, akkor is úgy beszélnek veled, mint a kutyával. Max annyi, hogy amíg szolgálatban vagy, addig van egy kis hatalmad, és az nagyon jó érzés...

Persze, ez nehét választás, de rendőrnek a jelenlegi állapotokban semmilyen körülmények között nem mennék.

Akkor már inkább a gyár, otthon lakni, reménykedni. Bár a helyedben leraknék valami OKJ-s cuccot, az első ingyen van, ha jól csalódom.

2012. dec. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

Mindenképp suli ha többre akarok vinni azt csak tanulással lehet elérni. Hosszútávon igenis a tanulásnak van jövője.

Nyáron pedig mehetnél diákmunkába dolgozni.

2012. dec. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!