Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Őszinte véleményeket várok...

Őszinte véleményeket várok Tőletek, szerintetek a fotóm alapján hány kilót kellene (még) fogynom?

Figyelt kérdés

Már csak salit eszem:((( Tornázni viszont UTÁLOK. Tippek esetleg?

[link]



2012. okt. 11. 18:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Szia! :)


Látszik, hogy van rajtad pár kiló plusz, de ettől függetlenül szerintem csinos vagy! :) Ha fogyni szeretnél, próbálj meg több zöldséget, gyümölcsöt enni, kevesebb szénhidrátot! ha nem szeretsz tornázni, esetleg valami olyan sport, ami jobb? Mondjuk úszás, stb. :) Vannak egész olcsó helyek is!

2012. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég csinos vagy így is, még ha nem is az esetem.


Amúgy tornázni nem csak a testsúlyod miatt kellene, hanem a szíved és érrendszered miatt is. Mi értelme karcsúra koplalni magad, aztán 60 évesen infarktusban meghalni?

2012. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ugy 10 kg- ot. Meregtelenitesrol olvassal, es okosan fogyokurazz! Napi 5x keveset egyel, akkor beindul a fogyas. A salata az jo, de ha csak azt eszed, a fogykura megbosszulja onmagat kesobb (tapasztalat). Setalni sem szeretsz? Minden ami a szervezet tisztulasat gyorsitja az jo: szauna, folyadek, vitaminok, tea stb...
2012. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem is olyan 10 kg körül, esetleg 15. Nehéz megmondani, mert a kilogramm az változó személyenként.


Viszont az nem baj, ha nem szeretsz tornázni, van a mozgásnak más módja is. Bármi, amit szeretsz: úszás, kondi, lépcsőzés, futás... vagy séta!! Nagy kirándulások. Én ezt csináltam, és sikerült lefogyni. Csak nézd meg a KalóriaBázison, hogy milyen sokat ér az is!

2012. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem egészséges csak salátán élni. Egyrészt koplalás másrészt a szervezetnek fehérjére és szénhidrátra is szüksége van. A mozgás a lényeg ha tényleg fogyni akarsz akkor felül kerekedsz az utálatodon. Végülis most akarsz tartós eredményt vagy nem? Mert így nem lesz
2012. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

10et.

az ember fő tápláléka meg a fehérje és még csak nem is hizlal.

nem írok tippeket,mert edzeni nem szeretsz,a salátaevés meg azt is elárulja,hogy tájékozatlan és önpusztító vagy.

2012. okt. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Pont minden látszik. Egy ilyen közeli képen, kevés takarással, tök jó, könnyű válaszolni..


Nőies vagy, ugyanakkor rád férhet hosszabb távon ez a salátázás. Meg mindenkire. De ne feledjük el, hogy mindenevők vagyunk, tehát akár naponta, vagy teszem azt étkezésenként állatot, zsírt és fehérjét is együnk!

A kalóriával ne bajlódj, a húsok, zsírok és zöldségek nem okoznak nagy inzulinszint emelkedést, csak ilyen pékárukat és tejet ne egyél.

2012. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"De ne feledjük el, hogy mindenevők vagyunk"... xD

Legalább saját magadnak ne mondj ellent, mert ez most nagyot ütött...:-D

2012. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%

Pedig.. nem szabadna, hogy bármi újdonságot mondjak ezekkel (aki be tudja kapcsolni a számítógépet, az legyen tisztában azzal, hogy növényeket ÉS állatokat is eszünk).

Magamnak nem mondok ellent, ha így tűnik akkor vizsgáljuk meg az esetet több szempontból, és kiderül a 'MIÉRT'.

2012. okt. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mert most azt mondod, minden...

Egyéb esetben megakadt a lemez a "hús, zőccség, magvak" részné...

Aki mindenevő, az iszik tejet, zabál gabonát, hüvelyeseket, etc...

Akkor lehet, hogy az ember mindenevő, de te nem vagy az, akkor ne írj hülyeséget, kérlek:-D

2012. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!