Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Őszinte véleményeket várok...

Őszinte véleményeket várok Tőletek, szerintetek a fotóm alapján hány kilót kellene (még) fogynom?

Figyelt kérdés

Már csak salit eszem:((( Tornázni viszont UTÁLOK. Tippek esetleg?

[link]



2012. okt. 11. 18:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%

NEM. Attól, hogy mindenevő vagy még nem eszel gyilkos galócát, gabonákat, kutya.szart, nem harapsz belém mert lekeverek egy marha nagyot, nem eszel fakérget, rohadt húst, penészes gyümölcsöt.. VASSZEGET.


Ne keverjük össze a mindenevőt az idiótával, van idióta mindenevő de nem mindegyik mindenevő annyira süllő, hogy krumplit meg gabonát egyen, tehéntőgyet szopjon :)

2012. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Tök érdekes, hogy több ezer éve élünk ezeken és semmi bajunk nincs.

Csak akkor, ha túlzásba van víve...Paleo előtt miben hittél amúgy?


Kérdező! Nem akarok bántó lenni, de ha nem állsz neki mozogni, soha nem lesz jó alakod, csak sovány leszel, de plötyi! Heti pár nap mozgás, akár otthon is DVD-re és feszesedsz is! :) ÉS egyél normálisan basszus, mert aztán vissza jön egy halom kiló, ha újra úgy eszel, mint előtte!

2012. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%

Paleó előtt hittem, a paleó éppenséggel tudományos, nem köthető hitekhez.

Egyébként hittem, hogy az emberek többsége hülye, és ha egy gyilkos jár az utcán, bármelyikőtöket lecsaphatja. Ez igaznak is bizonyul :D


Több ezer éve vannak cukorbeteg, elhízott, szenvedő emberek.

A hétvégén keress fel egy rákos gyerekeket kezelő kórházat. Gondolj bele, milyen összefüggés van a tej-gabona fogyasztás és a rák, cukorbetegség, anyagcsere betegségek kialakulása között. Menj oda egy kopasz kölyökhoz (utána majd ugyan ezt cukorbeteggel is) és röhögve kiabáld az arcába, hogy NEM VAGY BETEG, HÖHÖ :P :DD LOL

Ki.be.ba.szott vicces, amikor tapló rothadék bunkó érzéketlen se.ggek leírják, hogy semmi bajunk sincs.. Az emberek többsége BETEG, jó reggelt Napocskám!

2012. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Jó, akkor minden ember beteg...

Menj be egy óvodába, és borítsd rá a konyhásokra a krumplipürét, meg a rizsát, hogy ne adjanak ilyen sz@rt, mert rákosak meg cukorbetegek lesznek a gyerekek.

Majd játszd el ugyanezt egy iskolai menzán is...

2012. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%

[link]

Szerintem olvasd el ezt! Elég sok minden benne van és nekem bevált!!

2012. okt. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%

Jah és szerintem is comb-fenék tájékról egy 10es lemehetne!

Utolsó voltam

2012. okt. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%

Jesszusom emberek miken vitatkoztok komolyan :))) Meg hogy comb fenek tajekrol egy tizes lemehetne... Istenem ebresztö!!! Meg ha 140 kg volnal, megertenem, hogy ezt irjak neked... semmi baj veled, tök normalis, atlagos, söt csinos vagy szerintem, jol vagy ugy ahogy vagy!! Ne vagyunk egyformak, nem kell mindenkinek csontsovanynak lenni, ne akarjunk mar szabvany embereket, megadott kiloval, söt meg a deka se mindegy mi?? XD

28N

2012. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 agi91babe ***** válasza:

Sajnos azzal, hogy salátán élsz nem igen érsz el semmit. Valóban mindenevők vagyunk, ezt mindenkinek tudnia kéne, aki tanult biológiát általánosban. Fehérjéből kéne bevinned jóval többet, főleg sovány fehér húsokból,halból, ugyan ennyi zöldséget, majd lassú felszívódású szénhidrátokat és végül gyümölcsöket(ami sajnos nagyon hízlal, amit mindeni elfelejt...)

Sport nélkül is lehet fogyni diétával, csak akkor nem éppen olyan leszel mint szeretnél, hanem inkább csak puhos, izomból fogsz fogyni. Formátlan leszel.

Szerintem inkább kezdj el megbarátkozni valamilyen sporttal, hiszen a testünk mozgásra lett kitalálva alapvetően.

2013. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!