Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene Magyarországnak...

Nem kellene Magyarországnak egy új magyar ideológia?

Figyelt kérdés

sokan el utasítják a hun szkíta rokonságot de miért?! a románok a dákoromán elmélettel élet képesek és meg növelték országuk területét, és 23millióan vannak. a szlovákok a nagy morva birodalommal, majdhogy nem fejlettebb mint Magyarország. na most én azt mondom ha igaz ha nem a magyaroknak meg kell termteni ezt a hun szkíta ideológiát,és a turanizmust (ez gazdaságilag is jó volna) és az emberek 10-20 év múlva máshogy fognak gondolkodni szaporodni fog a magyarság és büszke nép lesz ismét, és aki ezt mind ellenzi az szívében nem magyar !!!!!!

lehet nem így nem ezt, de ne a MERJÜNK KICSIK LENNI IDEOLÓGIA ÉRVÉNYESŰLJÖN. az emberek gondolkodásán hozzá állásán kell változtatni, (persze a politikusokat is az egész parlamentben le kell váltani) de ezen változtatni kell!!! aza baj hogy a nyugati ideológia a kommunizmus és a Habsburg hatalom is tett ezért és más népek is az országon belül( pl cigányok,olyan magyarok akik a cigányok között élnek kissebbségben azok rosszabbá válnak mint maguk a cigányok tapasztaltam).


2012. dec. 11. 10:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább valami értelmes dolgot kellene csinálni. Az ideológia csak parasztvakításra való. És ma már azt is jobban csinálja a tévé.
2012. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Inkább valami értelmes dolgot kellene csinálni. Az ideológia csak parasztvakításra való. És ma már azt is jobban csinálja a tévé.

Na igen de mit? az emberek nem tesznek semmit "alszanak" nem tesznek semmit és ahogy látom a dolgokat a nem Magyarországon élő magyarok jobban át lássák a problémáinkat mint mi akik itt élünk

2012. dec. 11. 11:23
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Kár volt belerakni az ideológia szót, mert megzavarta a publikumot:)
2012. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Lehet, ellentétes dolgot hozott ki amit akartam
2012. dec. 11. 11:30
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Ettől még ne menjen el a kedved. Mint említettem nagyon sok ember dolgozik azon, hogy változzanak trendek, értékrendek. Azok akik konkrétan gazdasági eszközökkel harcolnak a nemzetért, ugyanúgy rengeteg ellenlábassal és rosszakaróval találkoznak, de siker is van bőven.
2012. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
7%

Ezek a dicső múltba révedő keleti nacionalizmusok a primitív népek sajátosságai. Attilának és a sztyeppei népeknek, ahogyan a kalandozásoknak is megvan a méltó helyük az emlékezetünkben.

Magyarország kitermelt már annyi nemzeti hőst, hogy ne legyen szükség ilyen marhaságokra. Én ezt ellenzem és ezerszer inkább kötődök a Monarchiához és a Habsburgokhoz, a kereszténységhez és bizonyos fenntartásokkal az európaisághoz, mint a kirgizekhez, ujgurokhoz, törökökhöz, kazahokhoz, biztosan azért, mert a szívemben nem vagyok magyar...

2012. dec. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez a folyamat elindult kb 8-10 éve ... Egyre több kínai, keleti átíratott, latin betűs forrást lehet találni a neten. Egyre több angol nyelvű publikáció jelenik meg részben külföldön dolgozó elismert magyar professzoroktól, ... Minél mélyebben ásod bele magad a témába, annál hamarabb rájössz, hogy az emberek gondolkodása történelem szemlélete nyugaton már kezd megváltozni és ezek a hatások idővel eljutnak hozzánk is ... Egyre több kutató foglalkozik a magyar nyelvvel, magyar kultúrával ... Én azt gondolom, hogy a magyar nyelv lesz a jövőnk záloga a múltunk megismeréséhez ...
2012. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Motívum kincsünk, népdalaink, népmeséink, székelykapuk, népviselet, nyelvünk, néptánc, rovásírás jelenléte ... Ez egy igazi kihívás, indoeurópai tömbben miképpen maradhatott meg ez a nemzet, kultúra a Kárpát-medencében..

Kincsünk az egyediségünk, melyre nem találnak a magyarázatot.. Mert ahogy beskatujáznak a honfoglaló, kalandozóknak már is felmerül a kérdés 100-300 ezer magyar, hogy maradhatott meg térség vezető szerepében? mikor a hadjáratok során is több 10 ezer fős ember veszteségről szólnak a krónikák ...

2012. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"De ide egy teljesen más értékrend és felfogás kellene.A magyar nép alszik,én külföldön élek és dolgozom és ott látom hogy mennyire be vannak gyöpösödve a magyarok."

Ha ennyire fontos neked a magyarság, akkor miért külföldön élsz? Nagyon bírom azokat, akik odakintről osztják az észt.

2012. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"a szlovákok a nagy morva birodalommal,"


Max. pánszlávizmus, és a a románokat nem az növelte, hogy bemagyarázták maguknak, hogy a rómaiak utódai, hanem hátbatámadták a szövetségesüket és hazudoztak.


Alapjában véve az ország nem ilyen "ideológia" hiányában tart itt, hanem a nép agymosott, és semmi húzóágazat!

2012. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!