Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene Magyarországnak...

Nem kellene Magyarországnak egy új magyar ideológia?

Figyelt kérdés

sokan el utasítják a hun szkíta rokonságot de miért?! a románok a dákoromán elmélettel élet képesek és meg növelték országuk területét, és 23millióan vannak. a szlovákok a nagy morva birodalommal, majdhogy nem fejlettebb mint Magyarország. na most én azt mondom ha igaz ha nem a magyaroknak meg kell termteni ezt a hun szkíta ideológiát,és a turanizmust (ez gazdaságilag is jó volna) és az emberek 10-20 év múlva máshogy fognak gondolkodni szaporodni fog a magyarság és büszke nép lesz ismét, és aki ezt mind ellenzi az szívében nem magyar !!!!!!

lehet nem így nem ezt, de ne a MERJÜNK KICSIK LENNI IDEOLÓGIA ÉRVÉNYESŰLJÖN. az emberek gondolkodásán hozzá állásán kell változtatni, (persze a politikusokat is az egész parlamentben le kell váltani) de ezen változtatni kell!!! aza baj hogy a nyugati ideológia a kommunizmus és a Habsburg hatalom is tett ezért és más népek is az országon belül( pl cigányok,olyan magyarok akik a cigányok között élnek kissebbségben azok rosszabbá válnak mint maguk a cigányok tapasztaltam).


2012. dec. 11. 10:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
nem
2012. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
De szeretem amikor jön valaki és megmondja ki a nem magyar.
2012. dec. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%
Le kell váltani a jelenlegi kormányt és a Jobbikot megszavazni. Magával hozza a változást.
2012. dec. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Merjünk azzal foglalkozni, ami igazán fontos ideológiához mit szólnál?
2012. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
89%

De ide egy teljesen más értékrend és felfogás kellene.A magyar nép alszik,én külföldön élek és dolgozom és ott látom hogy mennyire be vannak gyöpösödve a magyarok.Csak a síránkozás és a másik lehúzása megy szellemileg.Egyszerűen az ilyen nagy magyar baromságoktól és szkíta és minden ilyen baromságtól kellne már végre elrugaszkodni és végre felűl emelkedni magunkon.Az hogy elöbbre jussunk az nem a fidesz és a jobbik fogja elhozni hanem a nép!A népnek kell változtatni a felfogáson és azon hogy előre menjünk és nem holmi ideológiákkal folgalkozzunk!!

A hasonló gondolkodású emberek miatt nem jutunk elöbbre,mert nyavajog hogy jaj az Orbán jaj Gyurcsány.

2012. dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

"sokan el utasítják a hun szkíta rokonságot de miért?!"


Mert nem igaz, ennyi.

Hazugságokra csak légvárakat lehet építeni, aminek semmi értelme. Lehet büszke a magyar nép, de nem a kitalált turbómagyar baromságokra, hanem az igaz dolgokra. Miért kell hülyeséget kitalálni, ha van valóság is? Pl. az Árpád-kori Mo. nagyhatalom volt. Vagy ott van Mátyás, Széchenyi stb. Miért kell ezt a hun-szkíta baromságot erőltetni?


És még egyet visszakérdeznék kérdező: te ki a f@szom vagy, hogy eldöntsd ki a magyar és ki nem?

2012. dec. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Ideológiából van elég. Jóból is, rosszból is. Újabbak gyártása és a siránkozás helyett, mint rendkívül hasznos eszközt, a gondos és szervezett munkát tudnám ajánlani. Nekem bejött.
2012. dec. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Megvan erre a stratégia és lassan, de biztosan növekszik a támogatottsága, de a globális kultúrának sokkal több a forrása egyenlőre.

Ez nem csak politikai kérdés, hanem kulturális és gazdasági.

Idegenforgalomról és hazai termékek gyártásáról beszélünk elsősorban. Ha egy színvonalas hagyományőrző bemutatón egy

külföldi vagy magyar lánynak jobban nedvesedik a bugyija egy kidolgozott testű lovas íjásztól, mint SP-től vagy egyéb transzvesztita söpredéktől akkor győztünk, minden téren :))

2012. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Komplikato ***** válasza:
86%

Nem. Az ideológiák és eszmék arra valóak, hogy rabszolgává, engedelmes szolgákká tegye az embereket és leszoktassa őket a felelős gondolkodásról.


"sokan el utasítják a hun szkíta rokonságot de miért?!"

Mert vagy két tucat egyéb elmélet mellett az egyik leggyengébb lábakon álló?


"a románok a dákoromán elmélettel élet képesek ..."

Szerintem a sikerességüknek ehhez nem sok köze volt, de legalább az is egy kamu.

2012. dec. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem olvastátok el rendesen a magyarézatomat azt is írtam hogy nem muszály a szkíta hun rokoni ideológia csak ne ez legyen ami most van és egyet értek azzal hogy akkor azt kell támogatni ami van Árpád kor, Nagy Lajos és Mátyás birodalma az OMM, és az ideológia nagyon is fontos, magyar emberek el tunyultak a nyugati kapitalista liberalista szarok miatt, a gondolkodásunkat is meg határozza az ideológia ezért nem szabad el hanyagolni
2012. dec. 11. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!