Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz miért nézi hülyének...

A fidesz miért nézi hülyének az embereket?

Figyelt kérdés

[link]


Aszondják ott a tandíj...meg HR nyilatkozata: "nem is kell visszafizetni a diákhitelt"...


miért hisznek még mindig nekik majdnem 1 millióan is?


2012. dec. 10. 21:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
mert az emberek hagyják, hogy hülyének nézzék őket
2012. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

De én nem értem...hogy tudnak olyan hazugságot, meg szemétséget nyilatkozni, hogy ott a diákhitel, meg nem is biztos, hogy vissza kell mind fizetni....ki hiszi ezt el könyörgöm?? Hogy lehetnek még 100 ezrek is ennyire ostobák, hogy elhiggyék mindezeket? :/

Ha Gyurcsányék nyilatkoznák mindezeket, már lángolna Budapest...itthon meg még mindig békemenetelnek a kormányért..

2012. dec. 10. 21:40
 3/25 anonim ***** válasza:
19%

Csak ezért még nem, ha ők is nyilatkoznák.

Még nem voltak elég ideig ahhoz, hogy mindenki tudjon az ilyen dolgaikról.

Én csak azt remélem, nem a mostani új pártok lépnek majd a helyükbe, mert azok teljesen hiteltelenek, nálam már a megalakulásukkor megbuktak, hanem alakul időközben valamilyen normális párt.

2012. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha nézted ma a parlamenti ülést láthattad ott is milyen szánalmas válaszokat tudnak adni a kérdésekre. Ne hidd, hogy ezt sokan elhiszik! Majd megnézhetik magukat 2014-ben. Mindegy mit mutat a közvélemény kutatás. Az emberek most nem mernek még névtelenül sem véleményt nyilvánítani, de ez lesz a vesztük. A többség nem hülye.
2012. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Kérdés: egy orvos a 120000-es fizetéséből hogyan tudja visszafizetni a 10millás hitelt?

Válasz: Könnyen, mert csak 2% államilag garantált kamat van rá.


Ééééérted?!?!?!?

2012. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Mert megteheti, mert itt Fél-Ázsiában ez működik. Én akkor vissza is kérdeznék: Miért még mindig messze a legnépszerűbb párt a FIDESZ? Minek kell ahhoz történnie, hogy ez ne így legyen? Azt meg már meg se merem kérdezni, hogy miért tetszettek rászavazni? Miért nem tűnt fel, hogy egy köpönyegforgató, nagyotmondó, hatalommániás kóklerről van szó, aki azon kívül máshoz nem ért, mint a saját önkényuralmának kiépítése? És miért tudtam én ezt előre? Más miért nem tudta? Miért hitte el Orbánnak bárki, hogy alatta majd jobb sorsa lesz az egyetemistáknak? Miért voltak nyakig fideszesek mostanáig a hallgatói szervezetek? És miért nem verte ki a biztosítékot Orbán eddigi ámokfutása? Ha ezeken elgondolkodunk, közelebb jutunk a kérdés megválaszolásához is.
2012. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

"Miért még mindig messze a legnépszerűbb párt a FIDESZ?"


Ha hiszel, MIÉRT hiszel a közvélemény kutatásoknak?

2012. dec. 10. 22:12
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Mert "nemzeti" hazugoknak a "nemzeti" hülyék hisznek. Vagyis a jobbos szavazóbázis ugyanolyan demagóg, talajtalan, mint a Fidesz és a Jobbik. Őket jelenleg nem érdekli a racionalitás és a tények...
2012. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező:

Azért valami alapja csak van a közvélemény-kutatásoknak, különben nem lennének, nem gondolod?

2012. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Engem még 1X sem kérdeztek meg, nem hívtak föl, semelyik kutató sem. Ismerőseimet, rokonaimat sem.

Másrészt kiket kérdeznek meg? Megkérdeznek, felhívnak egyáltalán valakit? És ha igen, és ha valaki egyből lecsapja a Századvég vagy az Ipsos neve hallatán a kagylót, akkor azt a szavazót hova sorolják? Mi a garancia, hogy igazat mond-e a válaszoló?

Harmadrészt 1000 fős minta SEMENNYI.

Negyedrészt a Jobbiknak mértek 3-4%-t az EP előtt, és lett belőle 14%.


Ennyire hiteles mind a 4-5 kvk.

2012. dec. 10. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!