Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hová vezet ha a romák mert...

Hová vezet ha a romák mert félnek önhatalmúlag fellépnek a terepjárós, sörétespuskás vadászokkal szemben? Mi lesz ha lincselés lesz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 08:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Rasszisták ne írjanak !!!
2009. aug. 19. 08:36
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Nemsokára gázpisztolyt veszek magamnak. Onnantól megállíthatnak nyugodt szívvel!
2009. aug. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Egy másik kérdésre már megírtam: Polgárháború lesz. Ha ez tényleg így halad, van rá esély, hogy eszkalálódjon a helyzet, lesznek áldozatok mindkét oldalon, ami újabb megtorlásokat szül, és már benne is vagyunk. És azt is megírtam, hogy ilyenkor sajnos többnyire az ártatlanok szenvednek, mert ők a gyengék és kiszolgáltatottak, és nem azok, akik megérdemelnék.
2009. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Újabb eset, Nyírmihálydi:


[link]


Most sem történt nagy baj, de ez szerintem akkor is életveszélyes! Mert előbb-utóbb ebből is vér fog folyni. Eddig csak a szerencse mentett meg.

2009. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy gázpisztolyon én is gondolkodom, nem akarom kivárni, amíg ez a sok roma engem is meglincsel, csak azért, mert elmegyek mellettük az utcán. Ha most nem fogják vissza őket, akkor gátlástalanul megtámadhatnak bárkit, és "jogos önvédelemmel" fognak takarózni. Hát igen...ide jutottunk.
2009. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Én vadász vagyok,de ritkán járok éjszaka vadászni. Viszont ha megállítanának biztos adnák a cigány lábába.
2009. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
11.30: Igen, de akkor minimum egy évig magyarázkodhatnál a rendőrségen meg az ügyészségen, és ha nem tudod meggyőzni őket, hogy jogos védelem volt, amire van esély, akkor el is ítélhetnek testi sértésért.
2009. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Gázpisztoly megvételét ajánlom mindenkinek, szívből. 20-25ezer forintot igaz bele kell ölni, de sokszorosan visszahozza az árát. Biztonság érzetet ad, és anélkül lehet megvédeni magát az ember hogy vér folyna.

2000 forintért a rendőrségen utcai viseletre engedélyt lehet kérni, szóval nem csak a szobában lehet tartani hanem magunknál is.

2009. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Negyven különböző ölésre/verésre alkalmas eszközzel felszerelt IQ hiányos sötét cigány ellen egyedül egy gázpisztollyal?

Én nem próbálnám ki!

2009. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg lövöldözés lesz belőle előbb utóbb ,ha pld egy vadászt meg akarnak lincselni .


Ha rám támadnának 100% hogy közéjük lőnék, derék magasságba célzás nélkül és legalább 2×.

2009. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!