Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Törvényes az, ha a Teszvesz...

Törvényes az, ha a Teszvesz önhatalmúlag megváltoztatja a felhasználóneved?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:

nem!

már én is tettem feljelentést

2010. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gondolom az okát is tudod ... a hülye vatera megvette, egyeduralomra tor
2010. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerintem, se. :( Hol tudok feljelentést tenni?

Tudom, hogy egy kézbe került és össze akarják vonni, de így???

2010. dec. 15. 19:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Aztán mégis milyen bűncselekményt követtek el?
2010. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Melyik jogszabály, melyik pontját sérti ez szerinted?

Ha valami nincs leírva a jogszabályokban, azzal semmilyen hatóság nem tud kezdeni semmit.

2010. dec. 16. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
LOL mivel összevonják az oldalt, mit gondolsz mi lesz azokkal a nevekkel, amikből mindkettőn van? Az lenne a baj, ha nem tennének semmit, hogy meg lehessen különböztetni.
2010. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én önbíráskodás és csalás miatt tettem feljelentést ellenük, jelenleg megy az ügy ...
2010. dec. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
91%

Okos húzás volt, büszke lehetsz magadra!

Én pont ezért szüntettem volna meg a teszveszt jogutód nélkül, és akkor nem megváltozott volna a felhasználónevetek, hanem törlődött volna az egész fiókotok a sok sikeres eladással együtt, aztán mehettetek volna a sóhivatalba sírni.

Ez egy lehetőség volt arra, hogy megtartsd a fiókod, és ne kelljen újra regisztrálnod a társoldalon.

De ti ismeritek a saját jogaitokat, de azt elfelejtitek hogy másoknak is vannak. Talán először írni kellett volna a vaterának, hogy ha már megváltoztatják, akkor legyen lehetőség neked megadni azt, hogy mire. Nem egyből a bíróságra menni sírni önbíráskodás miatt.

Tudod mi miatt pereltél?

Önbíráskodás:

Btk. 273. §


* (1) Aki abból a célból, hogy jogos vagy jogosnak vélt vagyoni igénynek érvényt szerezzen, mást erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, bűntettet követ el, és egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Csalás:

A BTK. 318. § a csalás fogalmát az alábbi módon határozza meg:

(1) Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart és

ezzel kárt okoz, csalást követ el.


A csalás elkövetési magatartása a tévedésbe ejtés, vagy tévedésben tartás. A tévedésbe ejtés a valótlanság feltüntetése, vagy a valóságnak más színben

beállítása, illetőleg annak elhomályosítása.


Remélem le lesz húzva a hozzászólásom.

Tudod! Szabad vélemény-nyilvánítás van, de jogod van lehúzni a hsz-t.


U.i: Köszönöm szépen a Vaterának, hogy nem szüntette meg jogutód nélkül a céget, és átvette az accountomat.

2010. dec. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Eddig is A vatyerkával egy cég volt,csak más számlán harácsoltak.
2010. dec. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én írtam nekik, hogy had válasszak én saját nevet.

Hogy maradnának az értékeléseim a pozitív és a negatív is- olyan nincs :D- de azt írták hogy nem lehetséges.


Szerintem ez is jobb, mintha eltűnne a fiókotok, de azért örültem volna ha lehet saját nevet választani...

És nem ilyen gyökér _t, meg _v lesz a neve után.

Mondjuk nekem ezzel nincs gondom, mert az enyémek maradtak orgik, csak szerettem volna új nevet és a helyzetet kihasználva bepróbálkoztam.


Bezzeg külföldön lehet nevet változtatni :@

2010. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!