Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230-as mobilom...

Samsung S5230-as mobilom önhatalmúlag töröl zenéket a telefonomról. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Samsung S5230-as telóm van, pár napja észleltem, hogy egyik percről a másikra letörli a zenéket (nem mindet, egy részét) és megjelenik egy fájl a Hangok mappában. Aztán, mikor újra átküldöm akkor úgy nevezi el őket,hogy rak a végére egy '001'-et, mintha már rajta lenne a telefonon, pedig nincs. Nem tudom, nem értek ehhez. Lehet vírus? Vagy a memória kártyával van valami gubanc? Mert a memória kártya állapotát sem úgy jelzi ahogy szokta. A válaszokat előre is köszi.
2011. febr. 8. 23:19
 1/6 anonim válasza:
a szolgáltatónál, ahol vetted, ott kérdezd meg mi lehet a baja. de szerintem amúgy nem a memóriakártya a hibás, hanem a telóval van valami.
2011. febr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szervíz.
2011. febr. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Gyári sw hiba, szerviz, majd eladás. Lesz még több baja is.
2011. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szuper:S


itt egy kép a fájlról amit behoz, miután törölte - most már az összes - zenémet a telefonról.


file:///E:/DCIM/100PHOTO/SAM_1867.JPG

2011. febr. 9. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

szuper:S


itt egy kép a fájlról amit behoz, miután törölte - most már az összes - zenémet a telefonról.


file:///E:/DCIM/100PHOTO/SAM_1867.JPG"


Ezt még gyakorolni kell. A saját gépedről vagy a fényképező memóriakártyájáról semmi értelme linkelni, rajtad kívül senkinek sem hasznos. Felkeresed a képfeltöltő oldalak valamelyikét és ott teszed közzé az már jobb, aztán annak a linkjét mutasd nekünk.

2011. febr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utólag rájöttem, de köszi!


itt a kép:

[link]

2011. febr. 12. 01:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!