Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A zsidók ellen miért van...

A zsidók ellen miért van ellenszenv?

Figyelt kérdés
A cigányok elleni ellenérzéseket megértem, mert tényleg bűnözésből él jó részük, de nem tudom megérteni, hogy Anna néni és Ábrahám bácsi a Pozsonyi útról ki a fenének árt a létezésével? Ismerem én a sztorit, hogy a középkorban ők voltak a csúnya gonosz kereskedők, de nem érdekel, mert az több száz éve volt, nem létezik, hogy mai modern emberek emiatt gyűlölnének egy népcsoportot.
2012. nov. 28. 22:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
53%

18-as helyett válaszolok. :)

Árpád még élő leszármazottai. Ha jól tudom Franciaországban élnek még oldalági rokonok.

Sajna 1301 után elég vegyesfelvágott a dolog.

2012. dec. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A későbbiekben tehát ebből kéne kiindulni MINDENKINEK.
2012. dec. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Pro Patria ***** válasza:
0%
Miért, ki mondta itt magát Árpád-házinak?
2012. dec. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Jaja, ezaz. Keverik a szezont a fazonnal.


Várjál, lefordítom az ő nyelvükre:

nem csak az a zsidó, aki Dávid házából való. :)

2012. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Tudod, Pro Patria, ezek a büdös életbe nem fogják elfogadni, hogy egy nemzet eredendően vérségi alapon szerveződött (nemz, nemzetség, nemzet) és sokáig ezen az alapon működött.

Mindig azok gyengítik, bagatellizálják a vérségi köteléket, akik idegenek és maximum kulturális szinten tudnak becsatlakozni.


Magyar-zsidó viszonyt egy családi példával lehetne összefoglalni.

A testvérem feleségül vesz egy lányt, akkor az nekem sógornőm, az anyámnak és apámnak meny lesz. Vérségileg nem rokon, csak max. befogadott, akinek tudni kell, hol a helye. Szépen köszönni, jól viselkedni, megfelelni a családi szokásoknak. Hiába erőlködik, akkor sem lesz egyenértékű egy szülővel, testvérrel.

Amennyiben elválnak, többé semmi közünk egymáshoz.

2012. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Pro Patria ***** válasza:
34%
Nem értek egyet. Nincs olyan magyar ma, akinek ne lenne ilyen-olyan idegen felmenője. Ebből kifolyólag magyarnak lenni ma már nem származást jelent.
2012. dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
14:10 Csak kivancsisagbol kerdezem: es ha gyerekuk szuletik? Es az esetleg epp a mama csaladjahoz akar menni valas eseten?
2012. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
14:10-es vérség szerint te 100%-ig magyar vagy? Mert ha nem, akkor nincs jogod olyanokat írni, amiket írtál.
2012. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

19-es,a főkérdés miatt irtam azt a kérdést.Nem lényeg hogy mikor és hol jött létre a zsidók országa,de az már érdekes hogy miért szivárogtak át más helyekre.

Más népek kultúráját megismerni mi?

Vagy politikai okokból menekültek az országukból?(pl.keresztény vagyis más vallású közösségekbe,amikor még piszkosul,"életveszélyesen" vallásosak voltak az emberek.)

2012. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!