Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért alakul ki bennem ellensz...

Miért alakul ki bennem ellenszenv azok ellen akiknek sok barátja van? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Nem mondanám irigységnek, van rengeteg haverom, bár ez régebben nem így volt, magányos voltam dehát annak már vége. Lehet, hogy ez még annak a hatása? Tehát az van végülis, hogy sokkal jobban megbízok, sokkal közvetlenebb és barátságosabb vagyok olyanokkal, akiknek kevés barátja van. pl.tegnap magyon jól elvoltam egy csávóval, elhülyültünk, beszélgettünk meg minden, de ma facebookon láttam képeket, hogy mennyi haverja van, meg mennyire bírják, és ez egyfajta ellenszenvet keltett bennem, pedig nem nagyképû meg ilyesmi.
2012. márc. 17. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a sok barátról arra asszociálsz, hogy unalmas tömegember a srác és biztos felszínesek a kapcsolatai, és így már nem tartod olyan érdekesnek, hogy barátkozz vele?
2012. márc. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet a te új haverjaiddal nem olyan erős a kapcsolatod, mint ennek a srácnak az ő barátaival? Te is írtad, hogy sok haverod van...na de mennyi barátod? Nem ugyan az a kettő sajnos. Igazából szerintem csak nyugtatni akarod magadat és mégis inkább az fáj, hogy te nem vagy olyan népszerű mint pl. ez a srác. De ez nem baj! Attól, hogy nem vagy olyan, mint Ő, attól te is vagy valaki és nem az számít, hogy mennyien vesznek körül, hanem az, hogy jól érezd magad, bárhol is vagy.

A másik, hogy általában aki népszerű, azt azért szeretik, mert érdekük fűződik hozzá.

2012. márc. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1: Nem lehet, olyanoknál is kialakul ez akikkel szoros a kapcsolatom.


2: Sok haverom van, rengeteg, és van 3-4 igazi barátom is. Semmi ilyen gondom nincs.


Sokat gondolkoztam rajta mitôl lehet ez, de semmi értelmes ok nem jut eszembe.

2012. márc. 18. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg nyugodj meg és éld az életed!
2012. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 JozsiKis válasza:
11%
Keress baratokat !
2012. márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt írja, vannak barátai meg haverjai is. Más lehet akkor a háttérben.
2012. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet féltékenység? Nem úgy, hogy az ismerősödre vagy irigy a barátai miatt, hanem fordítva, hogy a barátoktól "irigyled" őt, azaz úgy érzed, hogy te nem vagy olyan fontos, egyedi az ismerősödnek, mivel sokakkal kell "osztoznod" rajta? Minél nagyobb egy közösség, annál inkább törpül az egó, ami tulajdonképpen jó, csak mi tévesen rossznak érezzük, és pánikszerűen kapunk utána, akarjuk visszaszerezni.
2012. márc. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy igazad van, szerintem így van. De mt tehetnék ellene?
2012. márc. 21. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!