Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, ha elolvasok...

Miért van az, ha elolvasok egy önismeret könyvet, még rosszabbá alakul az életem?

Figyelt kérdés
...elolvasom,o.k.,egyetértek,próbálok változtatni az életemen,de valahogy egy helyben toporgok és nem tudom megvalósítani!Pedig tényleg segítenének rajtam ezek a könyvek!
2011. márc. 24. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne olvass több ilyen könyvet.
2011. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A könyv tanácsokat, útmutatást adhat. De tanácsoktól még senki sem változott meg. Lehet, hogy mindent egyszerre akarsz, lehet, hogy türelmetlen vagy. Amint nem sikerül követni a könyvet, elfog a kudarc és a kétségbeesés érzése.


Egy könyv max. arra jó, hogy elgondolkodtasson. Gondolkodj el, próbáld kitalálni, hogy mi lenne Neked a jó, és aztán nagyon apró lépésekben megindulhat a változás.


Sokat segíthet egy pszichológus, pszichoterapeuta is.

2011. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!