Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A zsidók ellen miért van...

A zsidók ellen miért van ellenszenv?

Figyelt kérdés
A cigányok elleni ellenérzéseket megértem, mert tényleg bűnözésből él jó részük, de nem tudom megérteni, hogy Anna néni és Ábrahám bácsi a Pozsonyi útról ki a fenének árt a létezésével? Ismerem én a sztorit, hogy a középkorban ők voltak a csúnya gonosz kereskedők, de nem érdekel, mert az több száz éve volt, nem létezik, hogy mai modern emberek emiatt gyűlölnének egy népcsoportot.
2012. nov. 28. 22:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
58%
Miért gondoljátok, hogy a palesztinok mindenben ártatlanok? Egyik kutya, másik eb.
2012. nov. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
53%
Nem lenne semmi bajom a zsidókkal, hanem az én véremen akarnának megélni. Sajnos a cionista zsidók globális fehérgalléros bünözők. Ajánlom a figyelmedbe a Talmudot tanulságos
2012. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
46%

Nézd meg ezt, és megtudod:


http://www.youtube.com/watch?v=k_BPPvzUpD4

2012. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Tobzodtok, tobzodtok. Egeszsegetekre!

Igy lesz jo Magyarorszagnak.

2012. nov. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
38%
Kíváncsi vagyok, hogy a sok zsidózó között hány embernek van használható diplomája.
2012. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
A zsidó jelrendszere teljesen más: olyan jelrendszer, mely tagad minden más jelrendszert. Megegyezik valakivel, hogy kifizet egy bizonyos árat, és később csak a felét fizeti ki; hamis tanúkkal és igazolásokkal dolgozik a bíróság előtt, fizetett hamis tanúkkal, megvesztegetett bírákkal, és így szerzi meg a nemzsidók javait. Míg a nemzsidó dolgozik, elcsábítja feleségüket, így szégyeníti meg őket, háború idején pedig nem szolgál a hadseregben, és otthon bomlasztja a polgári életet. A legnagyobb veszély idején üzletel az ellenséggel és becsapja a nemzetet.
2012. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Pro Patria ***** válasza:
33%

Kedves Kérdező!


Ez már több kérdésnél ki lett tárgyalva, tessék, itt egy, ahol leírtam a véleményemet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__299..


"de nem tudom megérteni, hogy Anna néni és Ábrahám bácsi a Pozsonyi útról ki a fenének árt a létezésével?"

- Senkinek. A holokauszt tragédiája éppen abban állt, hogy a valós zsidóságra felróható bűnök (uzsoráskodás, bankok, kamatos kamat, üzérkedés, pénzhatalmi pozíciókkal való visszaélés, stb.) miatt olyan, asszimilálódott, anyanyelvüket lecserélt, esetleg még ki is keresztelkedett, a zsidósággal semmilyen közösséget nem vállalók egyszerű kispolgárok százezrei pusztultak el, mint Rejtő, Radnóti, Kulinyi, vagy egyszerűen csak Grünn bácsi és Grósz néni a XIII. kerületből.


Ebben a zsidóságnak és a valós bűnök és okok felgöngyölítése helyett az egészet származásra és vérségi alapra leegyszerűsítő fanatikus szélsőjobbnak is szerepe volt.


De ami a legszomorúbb, hogy ezen több százezernyi áldozatból a zsidóság egy bizonyos rétege ma is politikai és üzleti hasznot húz.

2012. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Valószinűleg nem véletlenül vannak a világban szétszóródódva már vagy félezer éve.

Pl.a magyar embereket nem látod hogy 700-800 éve már odaköltözgettek volna és ott is maradtak volna szép létszámban más országokba Portugáliától Oroszországig meg Skandináviától Görögországig.

2012. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Elozonel:

Mikor volt a magyar honfoglalas? Ezer eve.

Mikor volt a zsido honfoglalas? haromerezerotszaz eve.

2012. dec. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
18-as: Szerinted ma Magyarországon hány ember tudja visszavezetni a családfáját Árpádig?
2012. dec. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!