Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én nem kedvelem a jobbikot,...

Én nem kedvelem a jobbikot, de azt nem értem, ha Amerikában nemzetbiztonsági kockázatot jelent a származás, akkor itthon miért van ilyen nagy felháborodás egy ilyen kijelentés miatt?

Figyelt kérdés
A kijelentést elítélem én is, de mindenkinek joga van kifejteni a véleményét. És ha Amerikában ez megengedett, itthon miért kell meglincselni mindjárt valakit?

2012. nov. 28. 12:03
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
76%

kissé unalmasok a jobbiknak a folyamatos "rosszul megfogalmazott" zsidózós kijelentései.. ha még az első lett volna, még akkor talán lehetne miről beszélni, de tényleg ez már k.rvára unalmas és szánalmas, ahogy még mindig megy ez a sunyulás, hogy mondunk egy szép zsidózósat, aztán áhh, dehogy is zsidózunk mi... áh, dehogy...


Persze a Peresz féle kijelentét, ami ellenben tényleg k.rvára nem arról szólt, amiről a sok jobbikos azóta is beállítja, ott véletlenül se merül fel, hogy esetleg "nem is úgy értette"....


tényleg annyira unalmas már ez a sunyi, alattomos, pitiáner kettősbeszéd, hogy zsidózunk is, de ki is kérjük magunknak, hogy mi ugyan áhh dehogy.

2012. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

egy szóvel se írtam a jobbikról se a rasszizmusról ... miért gondolod azt, hogy ha valaki nem hiszi el az írásod hitelességét, akkor az csak is rasszista lehet ... Nem gondolod, hogy te vagy az, aki minden áron beakarja bizonyítani egyes népek kultúrák felsőbb rendűségét?

Állandó üldözési mániád és provokatív és vitára érdemtelen kijelentéseidből erre tudok következtetni ...

2012. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

# 19 vagyok.


[link]


Még egyszer kérdezem: miről beszélünk?

2012. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Európa gyáva nem meri listázni őket.

Az USA tökös , és ott nagyobb a szabadság.

2012. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
55%

a link alapján nem a zsidókat listázzák, hanem az ÖSSZES vallási hovatartozást.


A jobbikos muksót viszont nem általában beszélt a kettős állampolgárokról, fel sem merült, hogy pl. az azeri-örmény konfliktus kapcsán - amihez hála fantasztikus kormányunk jobbik által is támogatott külpolitikájának, nekünk is lett nem is kevés közünk - tisztázni kéne, hogy van-e azeri vagy örmény kettős állampolgár a képviselőházban.. az "érdekes" módon nem érdekelte a jobbikos "urat"...

Őt csak a zsidók érdekelték, egy olyan konfliktus ürügyén, amihez - tétaz azeri-örmény konfliktussal - abszolút semmilyen közünk nincs.


És ismételten: bőven nem ez volt az első.


De a jobbikosoknak még mindig van pofájuk megpróbálni hülyének néz ni a másikat, hogy űhh, dehogy, nem is arról van szó, hogy zsidók....

A gerincesebb náciknak legalább annyi tartása van, hogy felvállalják, de ezeknek a sunyi kis mócsingoknak még ennyi sincs.


Amúgy ugyanez a képviselő Tibettel kapcsolatban kifejtette, hogy az Kína belügye, aztán mikor rákérdeztek, és hogy akkor a palesztinok is Izrael belügye, akkor meg persze az már nem az volt...


Az a jobbikos kettősmérce már megint...

2012. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Egy szónak is száz a vége Magyarországon a házigazdának úgy sem lehet igaza a "vendéggel" szemben mert az már rasszizmus,fasizmus,antiszemizmus, meg antiakármizmus :D
2012. nov. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
65%

"a házigazdának úgy sem lehet igaza a "vendéggel" szemben"


Miért is érezze magát vendégnek nálunk az itt élő, itt született zsidó? Mit tehet Kohn bácsi arról, hogy te utálod a zsidókat?

2012. nov. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, ha itt most zsidózás, meg nácizás folyna! A kérdésemben arra keresném a választ, hogy milyen jogi környezet az, amiben egy lincshangulat alakult ki, mert valaki valamit mondott, amit vissza is vont. Véleményem szerint nagyon durva, hogy egyáltalán a véleménye miatt valakit le kéne mondatni, pláne a pártját betiltani. És ha a többség ezzel egyetért, akkor elképzelhető, hogy még meg is történik, ami aztán végképp a demokrácia megcsúfolása lenne. Én meghallgattam a kijelentést, ami kicsit szerencsétlen volt, de hogy ezért például pénzbüntetést kéne fizetni, az kicsit durva. És ki fogja eldönteni, hogy mit szabad és mit nem mondani? Ezentúl már félni kell minden felszólalás előtt, hogy valyon ezért büntetést fog kapni, vagy netán ki is rúgják?
2012. nov. 29. 10:38
 39/39 anonim ***** válasza:

Amerikát már érte terror támadás bizonyos csoportok részéről, Magyarországot mikor érte terrortámadás akár zsidó, akár cigány-származású csoportok oldaláról?


Ne csúsztassunk. Itt rasszizmus van és, ha további teret nyer ez a szemlélet, akkor jaj!!!!

2012. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!