Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én nem kedvelem a jobbikot,...

Én nem kedvelem a jobbikot, de azt nem értem, ha Amerikában nemzetbiztonsági kockázatot jelent a származás, akkor itthon miért van ilyen nagy felháborodás egy ilyen kijelentés miatt?

Figyelt kérdés
A kijelentést elítélem én is, de mindenkinek joga van kifejteni a véleményét. És ha Amerikában ez megengedett, itthon miért kell meglincselni mindjárt valakit?

2012. nov. 28. 12:03
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
71%

" na most egy izraelit mégis mi köti ide?"


Nem "izraeli", hanem izraeli-magyar kettős állampolgár. Pl.: ha egy zsidó anyától és egy magyar apától születik egy gyerek, aki egész életében itt élt, ADÓZÓT, dolgozott, tevékenyen részt vett a társadalomban (nem úgy mint a tablettás boros nagymagyarok), de lehetőség volt felvenni az izraeli állampolgárságot és élt is ezzel a lehetőséggel akkor ő kevésbé magyar? Aki ilyeneket állít az mennyivel különb mint a szlovákok, akik elveszik a kettős állampolgároktól a szlovák állampolgárságot? Az ilyen marha okos (és erős iskolázatlanságot tükröző) ötletekkel nem érnek el mást csak azt, hogy legitimizálják a ficó féléket. Az meg egy másik dolog, hogy a nyíltan demokráciaellenes jobbik, miért nem jelent nemzetbiztonsági kockázatot?

2012. nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Kérdező, ugye feltűnt, hogy NEM amerikában élsz? Miért kéne mindennek úgy lennie mint ott?
2012. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 Shai-Hulud ***** válasza:

"az idegen származás a világ összes országában nemzetbiztonsági kockázat"


Szegény USA!!!

Csupa kockázatot jelentő fehér ember ül a szenátusban, egy néger az elnök, pedig egyedül az indiánok a nemzetbiztonságilag megbízhatók.

Na, ezeknek is befellegzett!

2012. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

20as vagyok, Ficót megértem mit miért tesz, csak a sajátjait akarja erősíteni és evvel nincsen baj, csak avval hogy ő ezt túlzásba viszi mert az magyar föld volt és ott mindig is éltek magyarok, együtt éltünk a Szent Korona alatt.

Az hogy egy magyar szeretné a saját érdekeit Szlovákiában érvényesíteni teljesen érthető hiszen neki történelmi gyökerei is oda vezethetők vissza, míg egy izraelinek itt nem sok köze van akármihez is, ráadásul ők egyáltalán nem szomszédaink, semmi közünk sincs egymáshoz, és mi se megyünk oda hozzájuk. Szerinted hány "teljesen magyar" él Izraelben?

Mert szerintem az ő arányuk sokkal több itt mint a miénk náluk, még a vegyes házasságokkal is.

És Én köszönöm szépen de nem kérek az ilyen kettős állampolgár joafblumokból, mert ő rá a bizonyíték.

2012. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Más országokban teljesen normális, hogy a közvélemény meg tudja, hogy ki milyen orzágnak az állampolgára, milyen nemzetiséghez tartozik. Emlékszem ugyanilyen lincshangulat volt amikor a bünözőket akarták rasszok alapján besorolni Magyarországon. Ne vonjunk már párhuzamott trianon után elszakított emberek állampolgársága és az izraeli állampolgárság között párhuzamot. Szegény zsidó emberek így meg úgy bántják ok nélkül. Na ne röhögtess. Egy kicsit át kéne gondolni miért utálják őket majdnem mindenhol a világon. Pl.: Simon Perez kijelentése, Izraeli külpolitika, szünni nem akaró jóvátétel, IMF.
2012. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

"Én köszönöm szépen de nem kérek az ilyen kettős állampolgár joafblumokból, mert ő rá a bizonyíték."


Kissé a múltba nyúl, de ugye a magyarként megnevezett valójában zsidó tudósokra (pl.: Neumann János, Herskó Ferenc, Teller Ede, stb)

sem hivatkozol, ha megkérdezik, hogy mit találtak fel a magyarok?

2012. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
55%

"IMF."


Szerintem nem az IMF könyörög nekünk, hogy adjunk pénzt...

2012. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

" míg egy izraelinek itt nem sok köze van akármihez is"


Csak jeleznem, hogy előbb voltak itt zsidók, mint akárcsak egyetlen magyar. Ugyanis tártak fel római kori zsinagógát Mo. területén. Szóval ne feszegessük a ki volt itt előbb témát. Lehet, hogy az adott zsidó családja mar 1500 éve itt él, míg a magyarok csupán 1100 éve vannak itt.

2012. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Mutass már nekem erről linket. Még nem hallottam róla.. Valószínű, hogy a jégkorszakban majd templomokat fognak építgetni ...
2012. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
bocs, egy 0val elolvastam , így viszont egyértelműen cáfolható állításod ...
2012. nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!