Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én nem kedvelem a jobbikot,...

Én nem kedvelem a jobbikot, de azt nem értem, ha Amerikában nemzetbiztonsági kockázatot jelent a származás, akkor itthon miért van ilyen nagy felháborodás egy ilyen kijelentés miatt?

Figyelt kérdés
A kijelentést elítélem én is, de mindenkinek joga van kifejteni a véleményét. És ha Amerikában ez megengedett, itthon miért kell meglincselni mindjárt valakit?

2012. nov. 28. 12:03
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Asszem az MSZP mondta, hogy a jobbikot be kéne szüntetni. Ez még durvább kijelentés, főleg hogy vissza is vonta a kijelentését a képviselő.
2012. nov. 28. 15:49
 12/39 anonim ***** válasza:
Na ezt bizony én sem értem. A az idegen származás a világ összes országában nemzetbiztonsági kockázat és azt úgy is kezelik.
2012. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

" Szóval igenis jelentenek nemzetbiztonsági kockázatot, akik a magyar parlamentben nem Magyarországot és a magyar érdekeket képviselik."


És bizony nem kicsit!

2012. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
39%

"gondolom az összes itt nagyban helyeselő emberke ugyanilyen alapon nagyban helyeselt a szlovák kettős állampolgárságot tiltó törvényeknek és magyar kettősállampolgárok szívatásának. "


Azt nem tudom, hogy az összes helyeselt -e, én biztosan. Aki ugyanis annyira magyar akart volna lenni, már rég ide költözhetett volna az országba, aki nem tette az meg ne magyarkodjon, menjék Isten hírével és maradjék szlovák!

2012. nov. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez témafüggő. Zsidózni Amerikában sem mernének (az ismert okok miatt), ha Jobbikos képviselő azt mondta volna, hogy a csúnya, gonosz, terrorista arabok jelentenek nemzetbiztonsági kockázatot, akkor még sokan bólogattak volna is mellé.

Mikor pár éve Gyurcsány (mint miniszterelnök, és nem valami kis képviselőcske) közölte, hogy "jönnek az arab terroristák", mikor jött Szaúd-Arábia focicsapata, akkor érdekes módon nem visszhangzott ennyire a média se itthon, se kint, Szaúd-Arábia persze visszahívta a nagykövetét, de ez érthető...

De hát Izrael, ugyan miért? Pusztán több nemzetközi jogi kérdést hágott már át, és palesztin gyerekeket és nőket gyilkolnak le, de erről aztán lapít mindenki.

2012. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
12%
Na mi van, ilyenkor bezzeg mehet az USA-majmolás, mi?
2012. nov. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
59%

"És még a jobbikosok jönnek folyamatosan "kettősmércével"...."


Tündérke én nem tudom mennyire minősülök Jobbikosnak, ugyanis nem vagyok tagja a pártnak, nem járok lakossági fórumaikra sem tüntetéseikre de rájuk szavaztam és ezentúl is rájuk fogok. Viszont még soha életemben nem mondtam ki és nem írtam le azt a szót, hogy kettős mérce, jelen hozzászólásomon kívül.

2012. nov. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

"Na mi van, ilyenkor bezzeg mehet az USA-majmolás, mi?"


Az Egyesült Államok minden tekintetben jobb hely, mint Magyarország. Akik szidják, azok max. a külpolitikájával nem értenek egyet. Persze az ilyen őskommunista barmoknak, mint neked, fáj az, hogy ott szólásszabadság van, a lakosság nagy része keresztény, és ki merik mondani, hogy mi jelent veszélyt a nemzetbiztonságra.

2012. nov. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
77%
Gondolkodjunk már el egy kicsit, hogy mit is mondott Gyöngyösi Márton (valóban a beszéd végén kicsit félreérthetően fogalmazott, később elnézést is kért érte és visszavonta). Azt mondta, hogy szerinte nemzetbiztonsági átvilágítás alá kellene vonni az izraeli-magyar kettős állampolgár képviselőket és esetleges kormánytagokat Izrael nyilvánvaló jogsértései és Simon Peresz kijelentése miatt. Na most én eddig azt sem tudtam, hogy ilyen létezhet, hogy egy másik ország állampolgára képviselő lehet (talán jobb is, hogy nem tudtam). Komolyan ezen vagyunk úgy felháborodva? Nem csak izraeli-magyar, hanem az összes többi kettős állampolgárt is páros lábbal kellene kirúgni a parlamentből! Megáll az ember esze! A magyar törvényhozásban más országok állampolgárai ülnek! Hihetetlen! Azonnal törvényt hoznék, hogy képviselő csak magyar állampolgár lehet (tehát kettős állampolgár nem). Annak fényében pedig amit Izrael és az izraeli politikát irányítók képviselnek, igaza van, hogy az izraeli állampolgárok különösen nagy kockázatot jelentenek. Tehát végeredményben nem, hogy elítélem, hanem támogatom is a kijelentéseit, annyi kitétellel, hogy nem csak izraeli, hanem minden más állampolgárságú képviselőt is vessük alá egy alapos vizsgálatnak és ha a gyanú legkisebb árnyéka is vetül bármelyikre, lehet menni Isten hírével az adott országba.
2012. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
93%

Egyet értve a felettem szólóval, annyit még hozzá tennék hogy egy Szlovákiában élő de egykoron Magyar földön élő, és most is magyarul beszélő és magát magyarnak tartó ember még inkább lehet kettős állampolgár (sőt mi más lehetne), mint egy izraeli akinek aztán itt semmihez semmi köze nincsen.

A magyar itthon van, mind érzelmileg mind területileg, na most egy izraelit mégis mi köti ide?

Most őszintén minden józan ember egyet érthet avval hogy ez nemzetbiztonsági kockázat, még is mi a fenét keres itt egy másik nemzet tagja és akar hatalmi pozícióba kerülni ha nem azért hogy hódítson a sajátjai számára (ezt hívják trójai falónak - beszélnek magyarul és úgy is tesznek de nem ezt az országot szolgálják).

2012. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!