Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elvileg elenyésző a zsidók...

Elvileg elenyésző a zsidók száma Magyarországon, miért van mégis ekkora befolyásuk, beleszólásuk mindenbe?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 19:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a pénzük miatt.
2012. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
42%

"Miért "sajnos"?"


Mert nincs szükségünk zsidókra! Minek tapsikoljunk nekik?

2012. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 rémuralom ***** válasza:
70%
Na álljunk meg! Azok, akik a tévében rettegnek az antiszemitizmus miatt, azok nem "a" zsidók. Neked hogy esik az, amikor az Orbán-kormány gyökérségeiről külföldön úgy beszélnek, hogy "a magyarok" micsoda marhák? Na ugye.
2012. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%
13/14 Szerintem meg nincs szükség ilyen megközelítésre...
2012. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
44%

Azért mert a zsidók a pénzemberek általában.Annyi pénzük van hogy megvehetnék Magyarországot.


Akinél a pénz van annak engedelmeskedik mindenki.

2012. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
60%

"Azért mert a zsidók a pénzemberek általában.Annyi pénzük van hogy megvehetnék Magyarországot."


Nekem van zsidó ismerősöm és egyáltalán nem gazdag. Ehhez mit szólsz, bukott az érvelési rendszered!

2012. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%
18/18 és milyen érdekes, hogy az én zsidó barátaim is örülnek ha a hónap végén ehetnek!!!
2012. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik állításod sem igaz.


1. Nem elenyésző a zsidók száma. Előttem kifejtették.

2. Nincs nagy befolyásuk. Vannak néhányan, akiknek igen, mint ahogy mások között is vannak néhányan, akiknek igen. Csak őket divatos most felhozni.

2012. nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos nem elenyésző a számuk. Befolyásuk az van, övék a bankok, amiknek több pénze van, mint az államnak.
2012. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

- ebben az országban akiknek tényleg nagy befolyásuk van, azok rendre nem zsidók (pl. Csányi, Simicska, Demján, stb.).

"Érdekes" módon mégis a zsidókról van egyfolytában szó, nem ezekről az emberekről... "érdekes"...


- ha egy népet egyszer már próbáltak a származása miatt teljesen kiirtani, és elég jó hatásfokkal ezt meg is tették, akkor annak tagjai érthetően lesznek reakciósabbak - nem csak a zsidók.

Lásd az örményeket.


- ennek megfelelően talán lehetne már végre egy kis pihit adni ennek a zsidó témának, és máris meg is lenne oldva a kérdés


- csak hát ugye egyeseknek erre áll fel a dákó, és ettől a témától élveznek a gatyájukba, szóval ez sajna kiesik...

2012. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!