Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mennyire utáljátok már a...

Ti mennyire utáljátok már a Fideszt? Aki odáig van érte az is irjon valamit, nekem a hócipőm már fullig van velük.

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 18:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
74%
Csak annyi a baj veletek hogy nem fizetitek ki a kontár Orbán hülyeségeinek az árát. Nekünk kell az idióta gazdaságpolitikájuk veszteségeit kifizetni, és még elvárnátok hogy szeressük őket? és még jópofát is vágjunk az ökörködésükhöz is??? !! Ugyan barátom te tényleg egy narancsködös álomvilágban élsz.
2012. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
31%

Én nem vagyok egyik párt mellett sem. Nem is mentem el szavazni, mert tudtam teljesen mindegy kire szavazok. Egyik sem lesz jó.

De jókat nevetek hogy mások milyen idegbajt tudnak kapni, és hogy tudják szidni a rendszert. Most őszintén?? Tudtok olyan pártot ami jó lett volna?? Az Mszp már megmutatta hogy micsoda pocsék párt, és jó szart csináltak az országból. Ha ők jók lettek volna akkor a Fidesz nem nyert volna 2/3 többséggel. Szóval az MSZP kiesett. Jobbik??? Nos, én nem ismerem az ő politikájukat sem, de ha az a tervük, hogy teljes egészében megállítsák a cigány bűnözést, Ha a halálbüntetést nem is tudják visszahozni, de alkalmaznák az amerikai módszert (ezt kéne átvenni Amerikától nem a halloween-t) hogy egy gyilkosságért 300 év börtönbüntetés is kiszabható legyen, NA akkor elmegyek és szavazok rájuk. Sőt akármelyik pártra aki ezt megcsinálja..

2012. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
3%

20:14! Ezt írod: Én magamra nem lennék büszke, ha arra verném, hogy hú de rossz nekünk és bántsunk mindenkit, aki elégedett.


Ne magadból indulj ki, azért mert te Orbánra és a fideszre vered még nem azt jelenti hogy mások is ezt teszik. Többnyire itt egészséges emberek vannak barátom törődj bele. :-))))

2012. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
95%

Erről a Brian élete c. film egyik jelenete jut eszembe:


"-Ha csatlakozni akarsz hozzánk, tényleg utálnod kell a rómaiakat.

- Utálom őket!

- Mennyire?

- Naggyon!

- Fel vagy véve!"

2012. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
76%

"Ti mennyire utáljátok már a Fideszt?"


Én már Győzikénél is sokkal jobban.

2012. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 lindmayer ***** válasza:
100%
ha jól rémlik, akkor 3-4 évvel ezelőtt az mszp-t szidtátok ilyen szinten; ez a sorsuk a kormányon lévőknek
2012. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
79%

22:45! "Ezt írod: ha jól rémlik, akkor 3-4 évvel ezelőtt az mszp-t szidtátok ilyen szinten; ez a sorsuk a kormányon lévőknek"


Ez a sorsuk bizony ha elkúrják a kormányzást! Miért szerinted örülnünk kellene annak hogy Orbán és a fidesze megfoszt a jogainktól a zsebünkben turkál és egy feudális társadalmi rendet akar rá erőszakolni az Országra ahol egy új uralkodó osztályt hoz létre a kisemberektől kizsarolt adóforintokból??!!

2012. nov. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 lindmayer ***** válasza:
44%

lehet hogy a kisembereket is jobban megadóztatták egy kicsit, de ettől függetlenül a multikra is vetett ki extra adót(kommunikációs és bankadó), amit csak részben tudtak, áthárítani az ügyfelekre a kormány ellenőrzései és az erős verseny miatt

míg az előző kormányvezetések csak és kizárólag a kisemberek adóját emelte

2012. nov. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
26%

Sok mindennel nem értek egyet velük, nem is szavaztam rájuk 2 éve, és valószínűleg legközelebb sem fogok.

De még mindig jobb, mint az MSZ(M)P meg az SZDSZ nevű (ál)liberális, (ál)baloldali hazaáruló csapattól.

2012. nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
58%

A fideszesek nem csak bénák, hanem gonoszak is, aktívan törkednek az ártásra.

Utálom a Fideszt, mint a sz@rt. Náluk jobban csak a KDNP-t utálom, akik valójában a Fidesz tiszta lényegét testesítik meg.

2012. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!