Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mennyire utáljátok már a...

Ti mennyire utáljátok már a Fideszt? Aki odáig van érte az is irjon valamit, nekem a hócipőm már fullig van velük.

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 18:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem utálom jobban, mint a választások előtt. Az már emberileg lehetetlen volna.
2012. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
30%
Semleges vagyok, bocs, de nem fogjuk kórusban szidni.
2012. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Én csak alkalmatlannak tartom őket szimplán a kormányzásra. Jók voltak csaholó ellenzéki kutyának is, hogy miért nem maradtak annak...
2012. nov. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 tetris ***** válasza:
29%

És akkor vajon ki lenne jó neked?

Szerintem sem tökéletes a Fidesz, de egy olyan párt sincs, akit el tudnék képzelni helyettük, hogy jobb lenne a mostani felállásban.

A sok rossz közül, még ők a legkevésbé rosszak. Legalábbis én így látom.

2012. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%

"Jók voltak csaholó ellenzéki kutyának is, hogy miért nem maradtak annak..."


A jelenlegi ellenzék még annak sem jó...

2012. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
46%

Én sem utálom a fideszt, de az igazság az, hogy nincs egy párt sem akit szívesebben látnék a helyükben..

Az Mszp és a Jobbik sem lesz jobb a fidesznél.. Sőt..Ha egyszer bármelyik a hatalomra kerül, megkockáztatom hogy a most nyafogok vissza fogják sírni a fidesz-t is.

Szóval teljesen mindegy ki van a hatalmon mindenkinek nem lesz jó az sem..

2012. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
23%

Magyarországon állandó a széthúzás, egyet előre lépünk, majd kettőt vissza. Amióta itt az Unió a cár atyuska, azóta a magyarnak becsülete nincs, az ipart, a mezőgazdaságot szétzúzták, hozták az übergagyi nyugati vacakokat, adómentesen rabolták kifelé a pénzt.

Viszont Orbán ennek igyekszik gátat vetni, s ezeket átveszi a legtöbb Unió által leigázott, tönkretett ország (keleti blokk) is. Lesz ebből valami, de sokáig tart. Sz.rból ugyanis nem lehet várat építeni.

2012. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
29%
Én minden héten hallok valami új változtatást, ami tetszik, hát akkor miért utálnám őket? :D Felsőoktatás átalakítása, MOL, pályakezdők alkalmazása esetén járulékkedvezmény, dohányosok kitiltása a kocsmákból, játékgépek megszüntetése, gyógyszertárakat csak gyógyszerészeknek, stb.. ma néztem meg egy kalkulátorral a zsindexen, ugyanakkora bruttó bér mellett jövőre 9.000 Ft-tal több lesz a nettó fizetésem. Én örülök, támogatom ezeket :)
2012. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Dick Esmen ***** válasza:
96%
Nem utálom.Csak szimplán nem kedvelem.
2012. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
25%

Hazug kontár tehetségtelen banda a fidesz a vezetőjével együtt!


[link]


://www.vg.hu/vallalatok/ipar/vdsz-a-kormany-becsapott-10-ezer-embert-mind-utcara-kerulhetnek-391622


[link]


[link]

2012. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!