Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mennyire utáljátok már a...

Ti mennyire utáljátok már a Fideszt? Aki odáig van érte az is irjon valamit, nekem a hócipőm már fullig van velük.

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 18:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
41%
Elég sok barmolást csináltak sajnos, de a maszop-nál mérföldekkel jobb!
2012. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
2012. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
83%
Wow, azért leszavaztatok, mert nem szidom a fideszt? Vicces!
2012. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
2012. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
30%

Ez ilyen, én is 11%-osan vagyok hasznos, mert leírtam, hogy nem utálom a Fideszt, hanem tetszik, amit csinálnak :)

Sebaj, hadd élvezkedjen csak az, akinek ez okoz örömöt.

2012. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Komplikato ***** válasza:
100%

5-ös: "A jelenlegi ellenzék még annak sem jó..."


Hát ez az! Persze az inaktivitásuk is elég gáz, de azért az is ide tartozik, hogy nincs akkora számuk (pláne ha egymás ellen dolgoznak), hogy minden érdemi változtatást megvétózzanak, mint anno Fidesz "ellenzékben", meg nekik akkor volt energiájuk pár hetente Brüsszelben feljelentgetni is, ami ma ugyan csak szerintük hazaárulás.


De tény, ma itthon az ellenzék HALOTT.


ON: Kedves kérdező, én nem utálom a Fideszt, mert voltak (vannak) benne jóravaló, értelmes emberek, olyanok akik reálisan látják a dolgokat, emberi léptékben gondolkodnak, stb.

Na ők azok akik a mai Fideszben háttérbe vannak szorítva, el vannak nyomva, esetleg elteszik őket valami tisztségbe, hogy csöndbe és messze legyenek, stb. És hatalommániás ámde tehetségtelen emberek irányítanak, a megélhetési politikusok legalja. Fenti véleményem nem csak erre a pártra vonatkozik! Sajnos. Egy Orbán, Semjén, Matolcsy, Lázár, Budai, Selmeczi, esetleg még Rogán mentesített Fidesz lehet még szimpatikus lenne.

2012. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
21%
20:06! Sajnos ti miattatok szív az ország nagyobbik fele. én a helyedben nemlenék erre a kontár hazug bandára ilyen büszke.
2012. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
35%
Én magamra nem lennék büszke, ha arra verném, hogy hú de rossz nekünk és bántsunk mindenkit, aki elégedett.
2012. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
77%

Jajj, hagyjátok már szegényeket! Hisz megmondta Orbán, hogy nincsenek új adók, nincs megszorítás, stb-stb-stb. (csak nem tudom, hogy el is hiszi magának, vagy csak jár a szája)

Én csak azért útálom őket, mert szemrebbenés nélkül hazudnak olyanokat, amikért a MSZP-t már porig alázta volna a nép. Ezeknek meg mindent lehet. Úgy hazudnak, hogy még maguknak is elhiszik. Szégyen!

2012. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
2012. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!