Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért a nyuggereket...

Sokan miért a nyuggereket hibáztatják mindenért? Miért hiszik azt hogy itt nyuggerisztán, nyugger hedonista állam van?

Figyelt kérdés
Mivel magyarázzák hogy az ereszd meg után nem marad a gazdaságunkba benne a fogyasztási növekedésből semmi és jöhet a megszorítás? Nem a folyamatosan romló csere értékarányunkban kellene a hibát keresni?

2012. nov. 16. 10:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Nagymamàm 70-80 ezer ft kozott kapott...amit tudtam,h dolgozott uditő gyárban (palackban doglott eger ès a tobbi,azóta nem.ivott cukrozott szensavas uditoket). Jarok idosgondozasra egy nenihez aki a panyaeknal lakik. O 86 eves nincs 40eves munkaviszony...olyan 30-ra tippelnem es 70 ezret kap.lánya 40 evet dolgozott...vagy 20 evet at Antsz-nel...ferje Molnal mernok volt,tobb nyelven beszel,idegen vezetokent is dolgozott...fiuk menő vallakozo,aki ha ugy van ad penzt nekik...de tobbnyire sajat "kis nyugdijukbol" tengodnek...sirni azt tudnak,h keves ez a penz amit kapnak,de hogy engem 800ft os oradijon dolgoztatnak heti 3*4orat... Kokusz olajjal foznek,ha az nincs be kell èrni az olivával, fentartanak egy 140m2-s hzat plusz a mamikanak kulon kis haza van (az is va
2012. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
Az is van vagy 30m2 )kulfoldi utak az unokakkal es a tobbi....nem sajnalom csak idegesit hogy még siránkoznak ,hogy mekkora a dragasag,de aki nyugdijas es hònap kozepen 50ezerert vesz magànak labátot szerintem az hLlgasson el.
2012. nov. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
97%

Hibáztatni egy csoportot olyasmiért, amihez semmi közük, nagggyon laza! Pl. zsidók, melegek...


A nyugdíjasok ráadásul még minden kétséget kizáróan nyugdíjat is kapnak, ami más néven pénz, szóval kimutathatóan veszteségesek! Őket nagyon menő hibáztatni, ne légy ilyen lúzer!

2012. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%

Első no comment.


Amúgy kérdező én sem vágom, mi a baj a nénikkel. Nekem semmi bajom sincsen velük, érdekes nem? Halkan megjegyzem, hogy az emberek 80%ának akik a nyugdíjasokat szidják mindenért nem is volt még konfliktusuk velük. Ennek a világnak az alapja sajna az általánosítás (lásd első válaszoló). Kell egy bűnbak, sajna most ők azok.

2012. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!