Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán a 2002-es vereség...

Orbán a 2002-es vereség hatására őrült meg teljesen?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 10:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Sosem volt épeszű, de szerintem a 2002-es vereség tett be neki végleg. Azt sosem fogja feldolgozni, amiatt büntet most mindenkit, mint egy durcás óvodás, csak picit sok emberélettel játszik.
2012. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Sose volt normális...
2012. nov. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
39%

Szintén azt mondom, mindig is benne volt az őrület valamilyen szinten, a hatalomért ennyire egészséges ember bem reszket és arra sem érez ekkora kényszert mint ő, hogy letaposson érte mindenkit. Már pályája kezdetén ilyen ember volt:

[link]

2017. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%

Te most komolyan kiemeltél egy 2012-ben kiírt kérdést? és még őt tartod őrülnek? LOL


Bár én sem vagyok jobb válaszolni egy ilyen régi hülyeségre, valszeg azóta is savanyú neked a szőlő

2017. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%

#5 " ...és most rosszabb helyzetben van az Ország mint mikor Bajnai átadta neki a kormányzást. Sajnos ez a szomorú igazság."


Ezt azért részletezd, ha kérhetném.


Különös tekintettel a fizetésekre, a családtámogatásra, a munkanélküliségre, a lakosság megtakarított pénzére, a kiskereskedelemre, az MNB nyereségére, a hazai bankok részesedésésére, a minimálbérre és az inflációra... csak úgy hirtelen.


Aztán kitérhetünk a többi részlere is.

2017. okt. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ma 01:27


Ez érdekes. Más topikokban már többen részletezték, én is. Nem emlékszem, hogy érdemben reagáltál volna például a létminimum alatt élők számára, aminek a rekordját az orbán kormány évről évre megdöntögette a Bajnaiékéhoz képest. Ja és volt egy szép világválság is amiből Viktorkádék nem kaptak. A magyarok 41%-a tudod mennyi ember az? Magyarázd már el nekik, hogy Bajnai idején éltek rosszabbul, vigasztald már meg őket az egykulcsosok megtakarításaival :DDDD

2017. okt. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!