Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gazemberként vonul be a...

Gazemberként vonul be a történelembe? Idegbeteg őrült?

Figyelt kérdés

Gyurcsány és Orbán vitája most ezen a ponton (és színvonalon)tart. Mi jöhet még? Igaza van valamelyiknek? Vagy mind a kettőnek?


Egy kis háttéranyag:


[link]


[link]


2011. szept. 2. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Jajj, most minek ez a nagy felhajtás?

Csak erősíted a belé vetett hitet azzal, hogy róla beszélsz...

2011. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Hogy Gyurcsány idegbeteg-e,azt nem tudom. Dehogy Orbán gazemberként vonul be a történelembe,az biztos. (Lehet,hogy Gyurcsány is.)
2011. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy felhajtás, lehet, hogy túlérzékeny vagyok, de nekem rémületesen hangzik, ha egy ország vezető politikusai így diskurálnak.
2011. szept. 2. 22:03
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
azt hittem má leszakadt a tyúkól vagy valami nagy baj van de csak ez....
2011. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Gyurcsány mindig is idegbeteg volt, állítólag erről papírja is van. Orbán pedig valószínűleg hősként fog 2014 - ben újra választást nyerni. Ne feledjétek, addig még van idő.
2011. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sz1u ***** válasza:
77%

22:06 Kolopele!


"Gyurcsány mindig is idegbeteg volt, állítólag erről papírja is van."


Ez ugyanúgy érvénye Orbánra is (bár nem tudom, hogy papírja van-e róla).


"Orbán pedig valószínűleg hősként fog 2014 - ben újra választást nyerni."


Ezért most piros kezet nyomtam Neked, pedig mostanában egyre több zöldet kapsz (mikor nem dicsekedsz, ill. nem a Géniuszt élteted)


"Ne feledjétek, addig még van idő."


Már lassan másfél év eltelt feleslegesen...

2011. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Azt azért nem mondanám hogy feleslegesen, még ha voltak is hibás döntéseik. Az iróniát nem érezted a mondatomban amiért piros pacsit adtál?
2011. szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy vettem észre, hogy a te orbánmániád nem szokott iróniára alapulni.
2011. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sz1u ***** válasza:
73%

22:38 Kolopele!


- Értettem az iróniát (bár én még a részedről kissé fenntartásokkal fogadom az ilyen megnyilvánulásokat).


- Értettem azért is, mert mostanában Te is csóválgatod a fejed a Fidesz lépései miatt.


- Értettem az iróniát, de asszem' a Fidesz-szel szembeni elfogultságból nem reagáltam rá (részemről talán nem volt szép)

2011. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
"Én úgy vettem észre, hogy a te orbánmániád nem szokott iróniára alapulni." Attól hogy sok mindenben egyetértek Orbánnal még nem azt jelenti hogy mániám van vele kapcsolatban. Ez főként azon látszik meg mostanában, hogy bár engem személy szerint nem érintenek a kedvezőtlenebb rendelkezései, gondolok itt a munka törvénykönyvre például, mert én biztos nem élek majd vissza vele, viszont biztos lesznek akik igen, hogy védeni kezdtem az embereket. Vagy ide vehetném a mentők helyetti kormányzati autóvásárlást is, amit szintén nem tartok helyes lépésnek. Nem vagyok én olyan rossz ember, mint amilyen képet alkottak itt rólam nagyrészt.
2011. szept. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!