Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki szerint nincs cigánybűnözé...

Aki szerint nincs cigánybűnözés, az mit szól ehhez a listához?

Figyelt kérdés

[link]

Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy ez színtiszta rászizmus meg ki szóköz rekesztés és nácistásizmus meg nem is tudom, még micsoda.

A lista egyébként 7 oldalas.


2009. aug. 13. 12:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
96%

"Mikor mindenhol úgy néznek rád mint "emberevőre". Akkor is, ha dolgozol, mint állat, és a főiskola mellett éjjelezel. Nem lenne benned semmi rossz érzés."


Amiről te beszélsz az egész más, kérlek. Képzeld az átlagember pl. a rockerekre is úgy néz mint a közellenségre! És akkor mivan? Nem lehet az ember mindenkinek szimpatikus, sőt, van aki egyenesen közellenséget lát benned..ja, hozzáteszem most fehér emberekről van szó. Mondjak valamit? Rám bizonyos helyeken ugyanúgy közellenségként néznek,egy bizonyos (rock) szubkultúra követője vagyok, amiről az embereknek drog&sex és vandálkodás jut eszébe (az idősebb generációnál sokaknak) és ez nem nagy előny ám munkavállalásnál, vagy bármilyen suliban (főleg a fősulimon), csak tudod úgy élek h ne ezt gondolják rólam az emberek és kb. 2-3 mondat után a legelőítéletesebb ember is normál hangot vesz fel velem.

Nem minden rocker drogos és züllöt, na és? Tudom h sokan viszont valóban azok, nem vagyok rájuk büszke, sőt, az ilyet utálom én is! De véletlenül sem jutna eszembe letagadni h tényleg ilyenek!

Ja, mellesleg az előítéletre nem visszavágni meg visszatámadni kell (ha már ilyen nagy harczos vagy:)) hanem biznoyítani az ellenkezőjét és annál jobban megbecsülnek....

élettapasztalat....

2009. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
92%

Aki védi őket(igen azokat!!) annak kívánom,hogy éljen az udvarában,de minimum a közvetlen szomszédjában!!!Majd megtudná milyen érzés,mikor elhangzik a kislányára a "a kitípem a méhédet" című üdvözlet,mert ki merészelt lépni a gyerek az ajtón..

Háhhh,milyen érdekes hogy a nagy védők nem élnek ilyen helyen!Így könnyű védeni!

Védjétek,költözzetek oda!

2009. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Megérkezett a célközönségem is, a lelkes antifák. Megint képet kaptam rólatok, egyedül csak fikázni, nyivákolni, egyenlőségről beszélni tudtok, semmi mást. Az nem általánosítás, hogy mindenki egyenlő? Vagy ti még egyenlőbbek lennétek?

Azt kívánom az össze antifának, amit már itt korábban néhány józanul gondolkodó válaszoló írt: költözzetek be a kis védenceitekhez, de mindörökre és örüljetek, hogy milyen toleránsak vagytok. Kíváncsi vagyok, meddig bírnátok.

De azt is kívánhatnám, hogy női családtagjaitok, vagy ti, ha már olyan szerencsétlen játékot űzött a természet, hogy nőnek néztek ki, végezzétek/végezzék úgy, mint néhai Pénzes Henrietta, ti magatok és/vagy férfi családtagjaitok agyonszurkálva egy árokban.

Akkor remélem, hogy hasonlóképpen védik majd az ártatlan báránykákat a magatokfajták.

2009. aug. 14. 09:20
 24/26 anonim ***** válasza:
82%

Vagy ép Hórák Nóri. Mert ne higgyük, hogy az a szerencsétlen vörös hajú magyar a tettes. Hisz milyen hamar megtalálták a bizonyítékot amelyt a porszívóba rejtették. Bementek felvették a porszívót és megtalálták a bizonyítékokat. Sztem ez se természetes. S az NBH közre működésével erre az alakra kenték ezen mocskot. Hisz csak azt nézték ennél, hogy nem zsidó és nem cigány.

Hisz az Igazság és Rendészeti Minisztérium nyomására feloszlatták a Magyar Gárdát (törvénytelenül). majd szétkergették az Erzsébet téren folyó tüntetését ugyan csak jogellenesen.

Terrorizmussal vádolnak tisztességes magyar állampolgárokat, annak ellenére, hogy nincs is bizonyíték a Magyarok Nyilainak lettére. Mert amit bemutattak arról is kiderült, hogy hamisítvány.

Ennyit arról, hogy nincs politikai illetve ember jogi nyomás a ügyészségen a bíróságon és a rendőrségen.

2009. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Cigánybűnözés van. De kérdem én a lelkes antifasisztoidokat, hogy miért nem sétálnak végig késő éjszaka mondjuk Olaszliszka cigánysorán? Vajon tudnak válaszolni? Egy korrekt egyenes választ tudnak adni erre az egyszerű kérdésre?
2009. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Van cigánybűnözés!!!

am ebbe a listába nincs benne mindegyik, nem is lehetne leírni, olyan sok van... Szal aki itt számolgatja, az számoljon azzal, hogy itt nincs mindegyik leírva.

És a bűncselekmények nagy részét cigányok követik el. Szerintem. Csak nincsenek megbüntetve.

A cigányok beszólnak, kötekednek, lopnak.

Utálom őket, nincs kivétel. Mindegyik ugyanolyan.

2010. jún. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!