Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki szerint nincs cigánybűnözé...

Aki szerint nincs cigánybűnözés, az mit szól ehhez a listához?

Figyelt kérdés

[link]

Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy ez színtiszta rászizmus meg ki szóköz rekesztés és nácistásizmus meg nem is tudom, még micsoda.

A lista egyébként 7 oldalas.


2009. aug. 13. 12:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%

"Honnan tudod, hogy a te felmenőid között nincs cigány származású ember? Vagy mondjuk zsidó (húhaaa :)) ezer veszély!!!"


Köszönöm az érdeklődésed, de megnyugtatlak: nincs! Egyébként ha lenne is, ez nem akadályozna meg az igazság kimondásában!

Ma olvastam egy másik kérdésben írt választ egy negyedrészt cigány, negyedrészt székely-sváb srác véleményét, példát lehetne venni róla, ő maga kimondja a valóságot, a származása ellenére. Itt bukott meg az elméleted.


Egyébként nagyon érdekes ez a kettős mérce amit alkalmaztok ugye már megint: Megölnek mondjuk egymástan 6-8 cigányt, az sorozatgyilkosság!

A fent ismertetett 72 példa magyar emberekről viszont csak egyszerű kis semmitérő statisztika, ráadásul gyűlöletkeltő is!

Na akkor higyisvan ez?:O Mondjuk mit szólnál hozzá ha csavarnánk egyet a dolgon és azt mondanám hogy ez a 72 eset cigányok által elkövetett fehérek elleni rasszista sorozatgyilkosság volt, míg Kisléta és a többi cigány áldozattal járó helyszín csupán a magyarok elleni rasszista indulatkeltés, félremagyarázás?

Ez már nem tetszene annyira mi, pedig annyi valóságalapja ennek a verziónak is lenne, mint a jelenlegi néphülyítésnek a húdenagy rasszizmusról.....


Tudod, a rókát nem azért utáljuk mert vörös a bundája, hanem mert megeszi a tyúkokat...

2009. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
Vannak még olyan barmok akik szerint nincs cigánybűnözés? Ha nem lennének ilyen barmok már sokkal előbb tartanánk. de sajnos tele vagyunk velük. Ezért halálra vagyunk ítélve...
2009. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
21%
utsó: akkor menekülj
2009. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
51%

13:43


úha, akkor ezek szerint nem egyenlő az emberi élet értéke, ha magyar, és ha cigány?


Na ez a rasszizmus, és az indulatkeltés.

2009. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt megint egy másik kérdésben már leírtam: a sok baldolali, vagy éppen liberális honnan veszi az eszméit? A példakép politikusok ezt szajkózzák? Elmesélek valamit: az mszps, szdsz-es és a többi cigány- és zsidófajvédő politikus nem hisz a saját szavaiban!!!! Hihetetlen mi? Az csak egy mákony amit a párthiveiknek mondanak, d ők maguk sem hisznek benne! ismertem elég mszp-st, szdsz-est, jobban cigányoznak mint a jobboldalon bárki is, csak négyszemközt falak árnyékában. Csak nekik a megélhetésért kötelező hivatalból hazudni és mást mondani mint ami a saját véleményük....azért ezen el kéne gondolkodni
2009. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
94%
Nincs cigánybűnözés? Egy olyan városban lakom, ahol rengeteg a cigány. Régen is voltak kisebb bűncselekmények, de én még nem féltem hazamenni. De a mostani helyzet szörnyű. Nem merem a lányom egyedül hazaengedni(nem öltözik kirívóan!) A cigányok csapatosan járnak, belekötnek mindenkibe, elveszik a gyerekek értékeit, hangosak, köpködnek, a boltban simán eléd állnak a sorban, mert nekik mindent lehet. Szerintük. Nem mersz szembe szállni velük, mert ha egynek szólsz valamit (finoman), akkor öt perc múlva húszan vannak és neked esnek. Apróságokért összetörik a kocsidat, stb. Ez nem cigánybűnözés?
2009. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__363663-mi..


Ez ismét egy tanulságos kérdés? Erre hogy varr gombot a kedves cigányfjavédő "barátunk"?

2009. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
34%

És ha "régen" nem volt, akkor most miért ilyen a helyzet?

Ha te lennél, és a te családod kisebbségben, még ha nem is bántottál soha senkit, és lenéznének, a testvéredet meg lecigányk...vagyilkosfatty.znák a diszkóban, mit csinálnál?

Elvonulnál és megszaggatnád az inged az egész néped nevében?

Hm?

Nem támadna benned az érzés, hogy ha támadsz nyersz, ha védekezel, vesztesz?

Úgyhogy inkább támadsz? Vagy védekezel?


Úristen, mióta is van ez? Ha régen nem volt?

Megmondom én, azóta mióta a jobbikosok és a csatlakozó szélsőségesek ezt szajkózzák, hogy cigánybűnözés, gondolkodjatok már!


"Régen" miért lehetett békében élni? Akkor se lehetett mindent csinálni...

2009. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Régen békében lehetett a cigányokkal élni? Istenem, mennél egy levéltárba, én voltam mert az a szakmám, amikor a 18. századból már emberevő cigányokról tudósítanak...meg arról h lelopják a fáról a termést, a veteményest tönkreteszik úton-útfélen.....

És mondok mégvalamit, ami a te fajtádnak hihetetlen: igen, megszaggatnám magam, a hajamat tépném ha cigány lennék és bocsánatot kérnék minden elkövetett gazságért! ÉS NEM TÁMADNÉK, MINT AMIRE ANNYIRA BUZDÍTASZ, HANEM AZ ÉLETEMMEL, A MUNKÁMMAL PRÓBÁLNÁM BIZONYÍTANI, HOGY MÁS VAGYOK, MINT A SAJÁT FAJOM 90%-A!

Hihetetlen egy gondolatmenet, igaz?

2009. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
17%

Ja, biztos úgy viselkednél.

Milyen fajtám te tök?

Mikor mindenhol úgy néznek rád mint "emberevőre". Akkor is, ha dolgozol, mint állat, és a főiskola mellett éjjelezel. Nem lenne benned semmi rossz érzés.

Ugyan már. Visszavágnál!

Ezt abból tudom, ahogy itt megnyilvánulsz.

2009. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!