Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok, hogyan magyarázzá...

Liberálisok, hogyan magyarázzátok a következőt?

Figyelt kérdés

Állítjátok, hogy a melegeket nem lehet átnevelni heteróvá, mert genetikailag melegek.



De akkor miért mondjátok azt, hogy a színesbőrűeket civilizált neveléssel olyanná lehet tenni, mint a fehéreket? A meleges logikából kiindulva, nem ők is genetikailag heves vérmérsékletűek?



2012. nov. 8. 16:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
16%
A feketéknek alacsonyabb az IQ-juk ez tény. Múltkor még Morgan Freeman műsorába is benne volt egy nő mondta ezt. Én is csodálkoztam hogy ezt így ki merik mondani. A melegség nem genetikai hanem a környezeti hatások miatt alakul ki. Csak idő kérdése is lehet gyógyítani. A merevedés és a szerelem is az agyban dől el és a melegséget egy neurológiai zavar okozza ha többet foglalkoznának ezzel mint a deviancia támogatásával már nem is létezne meleg kérdés.
2012. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
23%
Az agresszivitás csak részben tanult. Részben öröklődő. Ezt tudósok állítják. És a homoszexualitás is csak részben genetika kérdése, mivel egypetéjú ikrek vizsgálatánál kiderült, hogy mindössze az 50%-uknál volt mindkét gyermek homoszexuális.
2012. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Ép ember nem akar senki átnevelni sem heterová, sem meleggé, így teljesen mindegy, ezt meg lehet-e csinálni.


2. Legjobb tudásom szerint a homo sapiens sapiens egységes faj, minimális eltérésekkel a nagyrasszok között.


3. Attól, hogy tegyük fel egy tulajdonság genetikai alapon dől el (szexuális beállítottság), egyáltalán nem következik, hogy minden más tulajdonság is (heves vérmérséklet).

2012. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó , tévedsz.

Az ázsiai és az fehérek között tényleg kicsi az eltérés.Viszont a negroid rassz nagy mértékben eltér az ázsiaitól meg a fehértől is.

2012. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

http://www.youtube.com/watch?v=fdti5Rr8rhs


20:00 körül kezdődik az érdekes rész.


Amúgy én nem átnevelésről beszéltem hanem a neurológiai hálózat megjavításáról ami a melegség eltűnését eredményezné.

2012. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%

14-es:


13-as vagyok, én éppen hogy eddig tudományos értelemben értékelhető eredményt csak az ázsiai nagyrassz különbözőségében láttam (alkohol lebontása pl.) szóval ami tényleg más, azon kívül, hogy más színű. Ezt egy orvos szakdolgozatában olvastam.


Van esetleg más infód?

2012. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
88%

Mindenki dobálózik azzal, hogy a rasszok IQ-ja között van-e különbség, de konkrét bizonyítékot még senki nem adott egyik oldalon se.


Egyébként IQ-kérdésben: ha a fehérek ennyivel okosabbak, akkor mi a helyzet Kiszel Tüncivel?

2012. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 hollófernyiges ***** válasza:
100%

Rém egyszerűen el lehet dönteni az átnevelési kérdést: kérdező, téged át lehetne nevelni b*zivá? Hogy undorodva elfordulj ettől:

[link]

és erre vesd magad:

[link]

2012. nov. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
a genetikai betegség más mint a származás, az emberbe nem tudják belenevelni hogy kihez vonzódjon, de azt hogy mit szabad és mit nem, azt igen. Valóban civilizáltá lehet nevelni a kissebbséget, de nem olyan módszerrel mint amit a liberálisok alkalmaznak, keményebben kell fellépni, mert így nem jutunk 1-ről a 2-re, a többség meg hátrányba kerül
2013. jan. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!