Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Észrevettétek már, hogy a...

Észrevettétek már, hogy a véleményszabadságot hirdető liberálisok az egyetlen politikai erő, akiknél szinte komplett listája van azoknak a dolgoknak amikről nem szabad beszélni?

Figyelt kérdés
A szélsőségesebb liberálisoknál pedig ez "amikről nem szabad gondolkodni"-ra módosul.

#liberalizmus #agymosás #gondolatszabályozás
2012. okt. 19. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

Elég felmenni az Index Fórumra.

Ha nem vagy polkorrekt már is törölték a komented, ha ez előfordul néhányszor, akkor téged is törölnek.

2012. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
A véleményszabadság nem egyenlő a gyűlöletkeltéssel. Minden más esetben ellenzem, ha törlik a kommenteket. Mindenkinek joga van elmondani a véleményét.
2012. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Miért van hogy a Jobbikosok jönnek mindig ezzel a dumával és hogy a liberálisok hivatkoznak állandóan a "jogaikra"!


Miközben magukról azt állítják hogy a Szélsőjobbosok a rendet és fegyelmet képviselnék!


Ehhez képest pont a Jobbikosok és szélsőjobbosok jönnek állandóan a jogaikkal miközben az átlag liberális sokkal jobban van a rend mellett!


Erre legjobb példa Vona Gábor aki iszonyatosan felháborodott hogy hogyan merik őt igazoltatni a rendőrök és ugyan milyen indokkal állították meg a kocsiját! Mert amint kiderült hogy parlamenti képviselő, márt f.stak is a rendőrök hogy mit kapnak!!!


És pont ő volt az aki azt hangoztatta hogy ez üldöztetés és zaklatás és mi az hogy tisztes emberektől csak úgy elkérik az irataikat! Magyarán olyan vadliberális nézeteinek adott hangot amire egyetlen liberális sem lenne képes. Mert ugye én is amellett vagyok hogy aki nem követett el bűnt annak nincs mitől félnie! Akinek meg vaj van a fején az azonnal jön a "jogaival" mint Vona!!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__35561..

2012. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Én kíváncsi lennék erre a listára, mik lehetnek rajta. Miről nem beszélhetünk vajon? Mikor volt fessebb Hitler bajsza? És miről nem gondolkodhatunk? Mengele kínzásainak tökéletesítéséről?


Lehet hogy a liberális világban is vannak, amiről "nem lehet" beszélni, annyira szembemegy az emberi értékrenddel, az élettel, de miért fáj ez neked? A Te idealizált világodban megmondják melyik sorba állj, merre, hányat lépj, mikor mit mondj. Ehhez képest pár letiltott téma, mit számít? Vagy hirtelen ítélkezni átléptél a szélsőséges liberalizmusba? Így szokták szélsőjobbon, nem gond.

2012. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Tényleg kérdező!

Mutatnád nekem is ezt a listát?


Ha lehet akkor egy liberális oldalról ha már ugye valami ilyesmi létezik.


Köszöntem! :)

2012. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

A modern (tehát nem klasszikus) libsik kardoskodnak leginkább azért, hogy a hatalom ne kényszeríthesse rá az emberekre bizonyos morális normák betartását (keresztény erkölcs, például), de - paradox módon - ők azok, akik mindenféle egyéb normarendszerekre hivatkozva korlátozzák a szólásszabadságot.

Gyűlöletkeltés, emberi méltóság, mások érzékenységének a megsértése - ezek mind erkölcsi, lelkiismereti kérdések lennének, de a mai baloldal előszeretettel teszi őket büntetőjogi kérdéssé, annak ellenére, hogy ez mind-mind ellentétes a klasszikus liberalizmussal.

2012. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Én azt vettem észre, hogy a másként gondolkodást a legkevésbé a szélsőjobboldal tolerálja.
2012. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Nah már látom hogy a kérdező idekamuzott valamit mert soha nem ismerjük meg azokat az állítólagos nyilvános listákat amit az ő szélsőjobboldali nézetével valahol látott... :)))


Hogy is hívják ezt?

Jah igen, HAZUGSÁG!!!


Szélsőjobbos kérdező akkor te most hazudtál?

2012. okt. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8%
Ez érdekes. Bele se gondoltam ebbe, de van benne valami ... Bolgár műsorából már azért kicsapják az embert ha valaki kiejti a száján ... Horthyról tiltott jelképekről örömmel vitatkozik, de más nevén nem nevezhető dolgokról, tilos véleményt formálni.
2012. okt. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a libsik között beszólsz valamit akkor visszaszólnak.

Haverom viccből egy jobbikos rendezvényen benyögte hogy hajrá zsidók és orrcsont törés lett a vége mint kiderült a korházban...


Szóval maradjunk annyiban hogy lehet hogy a libsik 1-2 dologról nem szeretnek beszélni de a mocsok szélsőségesek kinyírnak ha valami nekik nem tetszőt mondassz!!!


Úgyhogy ne higyje senki hogy ha ez a csapat hatalomra kerül akkor itt nem lesz nagyon kemény világ a ballibekre és minden magyarra akik nem szimpatizálnak velük!

2012. okt. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!