Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Észrevettétek már, hogy a...

Észrevettétek már, hogy a véleményszabadságot hirdető liberálisok az egyetlen politikai erő, akiknél szinte komplett listája van azoknak a dolgoknak amikről nem szabad beszélni?

Figyelt kérdés
A szélsőségesebb liberálisoknál pedig ez "amikről nem szabad gondolkodni"-ra módosul.

#liberalizmus #agymosás #gondolatszabályozás
2012. okt. 19. 20:52
1 2
 11/14 bumbi02 ***** válasza:
100%

Ha nem vagy polkorrekt már is törölték a komented, ha ez előfordul néhányszor, akkor téged is törölnek.


Vagy ilyen például a szélsőjobbos fórum is - pl Rendszervágás nevű csoportból kitiltottak , és törölték kommentjeimet,mert egyszerű tényeket hoztam fel, normális hangnemben, persze ahol éppen az anyámat szidták, illetve a felakasztásomat részletezték, azokat nem moderálták, - .



Emberi hülyeségért sose kell elmenni bal vagy jobb oldalra. Az jön magától. Ahogyan ezt se lehet általánosítani h a baloldal elhallgattat, vagy a jobb oldal. Ugyanúgy kiközösítik a szélsőjobbosok a más véleménnyel bírót, mint a szélsőbalosok, miközben véleményszabadságról beszélnek mindketten.



Úgyhogy a kérdés szerintem fals, mert nem a liberálisok az egyetlenek, akik nem tűrik meg a más véleményt. Sőt. A liberálisok megtűrik. A szélsőségesek nem tűrik meg. (legyen bal vagy jobb )

2012. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 yossarian44 ***** válasza:
100%

Jajj de borzasztó!


Annyira sajnálom azokat az embereket, akiknek a gonosz libsok nem hagyják, hogy a gyűlöletüket szavakba öntsék. Hihetetlen, hogy olyan pozitív, felszabadító érzést, mint az észérveket és józan gondolatokat nem ismerő harag, így elfojtanának ezek a gaz zsidrákok...


De most komolyan, az egy dolog, hogy rasszista hülyeségeket lemoderálnak nem csak a liberálisok, de még az értelmesebb konzervatívok is. Az már egy másik, hogy egyes jobbos fórumokon simán beköpdösheted, hogy kit ölnél meg, és miért, de ha valaki tényszerűen beszél, gazdasági adatokat sorol fel, és finoman rámutat, hogy a jobbos megmondóemberek légből kapott hülyeségeket beszélnek, akkor azt úgy lemoderálják, hogy azt még Hitler is túlzásnak tartaná.


És ezek mellett a jobbereknek van pofájuk síni, mert nem beszélhetnek egy liberális fórumon arról, hogy a magyarok a Szíriuszról jöttek, vagy hogy a zsidók uralják a világot... majd akkor tessék ezen parádézni, ha ki lehet mondani a Kuruc.info facebookos kommentei között azt, hogy "Nincs igazad" úgy, hogy ne fenyegessen senki halállal, és ne zsidózzanak le.

2012. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 bumbi02 ***** válasza:
100%
Yossarian! Ki lehet mondani! Nekem sikerült. Lecigányoztak, és elküldtek a hogy egyes politikusok egyes testrészét nyalogassam, de nem akartak se megölni, se lezsidózni. Bár ez csak egyszer sikerült.
2012. okt. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 yossarian44 ***** válasza:
100%
Jó neked, engem már azért le akartak mészárolni, mert szóltam, hogy a TESCO az nem Teresa és Ester Cohen, hanem T.E. Stockwell és Jack Cohen nevéből lett összerakva.
2012. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!