Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vagyok elég liberális....

Nem vagyok elég liberális. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 15:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

zoli7980, bocs a személyeskedésért, de te főállásban írogatsz a gyakorira? :) Szinte minden kérdéshez hozzászólsz, ráadásul többször is.


Általában röhögni járok ide; azt veszem észre, pár tucat ember írogat minden topicba és erőlködik, hogy majd úgyis meggyőzi a saját igazáról a másikat. Nem sok sikerrel... :))

Kész kabaré.

Ti ennyire komolyan veszitek magatokat? :)

2012. szept. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
61%

22-es

Sokan írnak ide rendszeresen.

Én csupán hagytam eddig hogy ki legyen írva a nevem.

Akkor nem lesz és így gőzöd nem lesz hogy ki ír.

Így jó lesz?

2012. szept. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
19%
Ha meglátok egy 68%-os kommentelőt akkor azt csak lepontozom, így jártál zolikam.
2012. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
59%

"Én inkább nemzeti érzelmű, keresztény beállítottságú vagyok.

Úgy érzem ez kiment a divatból, szinte már ciki."


Én meg úgy érzem (sőt tudom is) hogy az a ciki ha magadra akarsz erőltetni egy nézetet amivel nem értesz egyet csak azért hogy másoknak megfelelj. Ez mindig is ciki volt és lesz, még akkor is ha csak kevesen tartják annak.

2012. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező:


Látod itt van Oligarha! Ő magasról tesz mindenkire és bevallottan soha nem segítene senkinek! Élvezi ha gonosz lehet, függetlenül attól hogy a másik mit tesz vagy mond!


Nem számít hogy LMP-s, Jobbikos, mszp-s vagy fideszes vagy. A lényeg hogy legyél normális és a másik tettei alapján ítélj!

Ha meg gonosz akkor vesd meg mert nincs hasznára a hazájának!!!!

2012. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 tavol elo ***** válasza:
85%
Nem kell mindenkinek liberalisnak lennie ugyanis az eleg rossz lenne mindenszempontbol! Jo ha egy orszagban minden politikai irany jelen van. Sok szempontbol a normalis vitak is elorebb visznek, de termeswzetesen ehhez szukseg van egy minimalis embersegre, hogy meghallgassuk a masikat stb.
2012. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
18%

"Ha meglátok egy 68%-os kommentelőt akkor azt csak lepontozom, így jártál zolikam."


Én is..

2012. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
77%

Oligarháról annyit hogy mikor kijelentette hogy a nő verve jó akkor csak remélni mertem hogy valamikor találkozok vele rendre nevelném!

Ő Magyarország szégyene!!!

A kis pincsikutya haverja szintúgy!


Üdv,

Egy jobbikos nő!

2012. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
51%

"Nem vagyok elég liberális. Mit tegyek?"

Hát, ez esetben ne legyél liberális. Én sem vagyok az, mégis van két diplomám és szép barátnőm. Így is lehet élni.

2012. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Lop a cigány eltűröd és kész én így gondolkodok.

Hajrá emberi jogok!

2012. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!