Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El fogsz menni a választások...

El fogsz menni a választások előtti előzetes regisztrációra?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 10:08
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Én török vagyok.Tavasszal is feliratkoztam és szavaztam.Mi a gond?
2012. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anaiszanaisz válasza:
33%

Én most csak annyit akarok írni, hogy :


"MUSZÁJ LESZ, HA AZT AKAROM, HOGY SOHA TÖBBET NE KELLJEN! "


Ez egy iszonyatosan értelmes, humoros és frappánsan megfogalmazott gondolat! Komolyan nagyon tetszik! Hihetetlen vagy, akárki is vagy, aki írta! :)


köszönöm az élményt :)

2012. szept. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
Hát én elmegyek, mert szavazni szeretnék, de még nem tudom kire szavazzal. A Jobbikot nem szeretném, mert félek attól, hogy olyasmi diktatúra lesz itt, mint amit Hitler csinált. A másik kettőt meg már ismerjük....Kis halakra meg nem érdemes szavazni, emrt úgysem jutnak be.
2012. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
0%

Megszavazzuk hogy akarunk magasabb fizetéseket.

Megszavazzuk hogy akarunk jobb életkörülményeket.

Megszavazzuk hogy akarunk örökké élni és lám mégis mind meg fogunk halni előbb utóbb ki így ki úgy. Annyit tehetünk hogy eldöntjük jobb kézzel kanalazzuk ki az elénk rakott tányérból a kakit vagy bal kézzel. A kanalat ők adják és legyél hálás hogy nem villát kaptál a leveshez. Mi kell ahhoz a kedves választópolgárok illetve választásra jogosultak észre vegyék hogy csak egy színház jelentéktelen statisztái? Ez a duma hogy "Állampolgári kötelességem szavazni" már rég komolytalan. Nem véletlen hogy olyan kicsi a szavazási arány. Egyre kevesebben veszik be ezt a maszlagot.

2012. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Kopasz555 válasza:
70%

Ha valaki elárulja hogy miért mejek el szavazni és regisztrálni annak a követkzö kérdéseim vannak.

-Ha regisztrálok és ha nem a Fideszre szavazok nem leszek többé magyar?

-Ha nem regisztrálok és nem megyek el szavazni nem Magyar vagyok?

Kire szavazzak Fidesz? tönkretette az országot, MSZP mégjobban, Akik már eltüntek azoknak teli a zsebük. Marad a Jobbik de azoknak az összes párt ellenük van. VALAKI CSINÁLJON EGY PÁRTOT AKI A MAGYAROKAT ÉS A MAGYAR NÉP NEVÉBEN BESZÉL ÉS CSELEKSZIK!!!!

2012. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
NEM!
2012. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Ginseng Titusz ***** válasza:
Ha csak úgy szavazhatok, biztosan el.
2012. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!