Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El fogsz menni a választások...

El fogsz menni a választások előtti előzetes regisztrációra?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 10:08
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
22%
nem
2012. szept. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%
El.
2012. szept. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 asmosys ***** válasza:
92%
Muszáj lesz, ha azt akarom, hogy soha többet ne kelljen.
2012. szept. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
3.: Csak 4 évre szól, 4 év után ismét be kell regisztrálni.
2012. szept. 18. 10:15
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is mindig szavaztam, most is fogok, tehát igen, el fogok menni, már ha lesz ilyen egyáltalán.
2012. szept. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 asmosys ***** válasza:
87%

Kérdező:

Igazad van, de én úgy értettem, hogy ha /titkon remélem/ más kerül az ország élére, ez a választási törvényt eltörli.

2012. szept. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
98%
Ha ez kell a szavazáshoz, el.
2012. szept. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
44%

Nem, eldöntöttem hogy 2010 volt az utolsó alkalom, amikor szavazni mentem, ugyanis tök mindegy, ki van kormányom éppen.

1. Az aktuális hatalom csak a saját maga és a haveri kör zsebének tömésével van elfoglalva

2. Gazdaságilag teljesen önállótlan ország vagyunk, általában úgy mondják meg nekünk, hogy mit tehetünk.

2012. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Antimod ***** válasza:
100%
Elmegyek regisztrálni magamat, még akkor is, ha úgy döntök, hogy nem szavazok senkire. Állampolgári kötelességem elmondani a véleményemet, és ez is egy vélemény.
2012. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
49%

Én talán életem legkomolyabb dilemmája előtt állok. Alapelvem, hogy szavazni kell. 2010-ben érvénytelenül, de szavaztam ( ma se bánom, ma is így tennék.)

Hiszem, hogy aki nem szavaz, az nem érdemli meg a jogot, hogy panaszkodjon utána. Ámde, ezek az állapotok a demokráciára vonatkoznak. Egypártrendszeres bohóckodásban nem vennék részt. Most jelenleg a tervezett választási rendszer, regisztrációval-átrajzolt kerületekkel egyértelműen antidemokratikus. A fideszes hívőréteg lesz a királycsináló, az aljas primitívek, akik mindennek tapsolnak, akiknek Ángyán hétfőn még mezőgazdasági szakember volt, de amikor kinyitotta a száját, bolsibérenc lett. A tandíjellenzők, akik most tapsolnak a felsőoktatás átalakításának. Ilyen körülmények között kérdéses, hogy érdemes e elmenni szavazni? Nem egyszerű, az már biztos. Főleg, hogy az addig oké, hogy a fidesz tanácselnök tempóját nem bírom, de a többi párt sem kínál alternatívát egy polgári értékrendű liberálisnak.

2012. szept. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!