Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elfogták Luke Skywalkert?

Shai-Hulud kérdése:

Elfogták Luke Skywalkert?

Figyelt kérdés

A rohamosztagosok elfogtak egy jedi-lovagot a műegyetemen!



Kiürítették az egyik épületet, kommandósok szállták meg a környéket, feleslegesen.

(Érdemes a filmbejátszást megnézni.)

[link]


Fegyveres terrorista helyett jedi lovagnak öltözött hallgatót fogott a TEK ma délután a Műegyetemnél. Az Erőben zavar támadt, az internetes mémgyártók már mozgolódnak.

[link]


2012. szept. 12. 19:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Most láttam a híradóban a felvételeket. Hát... azt nem értem miért kellett a fekete kisbusszal elvinni. Vagy a TEK szakértői nem tudták megállapítani a helyszínen, hogy játékpisztoly?
2012. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ez is a beszari nők miatt van. Megijednek egy jeditől. Aki védelmezi őket. Darth Vaderre meg rábuknak.
2012. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Ezek a képek. XD

Skájvolker Lajos, meg a kutyámajom forognak a sírjukban.

A TEK a reptoid invázióra hogyan fog reagálni?

Amúgy lehet, hogy csak a TEK-et akarták ezzel lejáratni.

2012. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem a TEK-et kell szidni, hanem azt, aki kihívta őket.
2012. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Az lesz a szép, amikor behajtják a gyereken a kommandós intézkedés összes kőltségét ! Szomszéd lát nálam dugós puskát rámhívhatja a terrórkommandót, aztán jah bocs.
2012. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%

Szeretem ezeket az idióta kérdéseket.


1. válaszoló, megnyilvánulásodból ítélve életedben nem jártál egyetemen.


Én úgy mellékesen épp az egyetemen voltam, előtte láttam is az illetőt akit elfogtak, épp egy kisfilmet forgattak az egyik folyosón, utána hallottam a történteket.


Igazság szerint nem értem az emberek problémáját, a TEK kapta a hívást, és azonnal reagálva leszerelték az illetőt. Mellesleg az a "játékpisztoly" laikus szemmel nézve tűnhetett akár valódinak is, mert nem egy narancssárga, átlátszó vízipisztolyról van szó. Szerintem inkább örülni kellene hogy gyorsan reagáltak a helyzetre, mert most mindenki viccet csinál az egészből, bezzeg ha itt is megismétlődött volna egy pécsihez hasonló gyilkolássorozat, akkor most mindenkinek sírna a szája hogy hol volt a rendőrség, meg a TEK.


Nem mellesleg kb 10 perc telt el a riasztástól számítva az srác elfogásáig, és ilyen esetben nem igazán van idő mérlegelni, ők megtették amit kell.


A srác is felelős volt valamilyen szinten a dologban, mert azért a mostanában történt gyilkosságok után kicsit merész ötlet egy "játékfegyverrel" besétálni egy előadóba, ettől függetlenül remélem nem b@sszák ki az egyetemről, mivel nem ez volt a célja csak balul sült el a dolog.


Sztem inkább azt kellene megkeresni aki bejelentette az egészet, mert lehet valaki megijedt, de sztem benne van a pakliban az is hogy valaki "poénból" hívta rá a rendőrséget a srácra.


Plusz az egész ügyet normálisan le kellene közölni a média felé, hogy az értelmetnel kommentelők ne a hülyeségről tájékozódjanak.

2012. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
A srác miért lett volna felelős ? Forgatásról érkezett az előadásra, nem volt nála táska mégis hova tehette volna a pisztolyt ? Ha a padba teszi akkor az a baj mert rejtegeti, dugta volna fel a seggében ?
2012. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Forgatásról?

Talán Mo-n csinálnak valami Csillagok Háborúja remake-t?

Nem hinném.

2012. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ja és forgatáson nem műanyagpisztollyal forgatnak, hanem replikával, ami semmiképp nem műanyagból van.
2012. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

A 11-esnek igaza van.

Jól tették, hogy kimentek, előre nem lehetett tudni, hogy a srác teljesen ártalmatlan.

Bár nem értem, hogy ha tesznek egy bejelentést, hogy valaki egy teremben fegyverrel ül, akkor ahhoz miért kell 40 kommandós. 4-5 nem elég?

Aki a bejelentést tette, az viszont láthatta, hogy a fiatalok csak bohóckodnak, így én is elképzelhetőnek tartom, hogy poénból hívta a rendőrséget.

Bár az is lehet, hogy a pécsi események után, tényleg megijedt tőle.

2012. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!