Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak ezen az oldalon fidesze...

Vannak ezen az oldalon fideszesek?

Figyelt kérdés
A válaszokból úgy tűnik itt mindenki jobbikos vagy mszp-s.
2012. szept. 7. 22:20
1 2
 11/12 Pro Patria ***** válasza:
73%

A lepontozgatás éppen a balliberális táborra a legjellemzőbb ezen az oldalon. Csak meg kell tekinteni, kik kapják a legtöbb pontot a pirospacsizásra.

De itt is látható, aki beírta, hogy fideszes, egyedül ő van 50%-on, a többiek 70-80%-on.

De mutassak más példát is?

Tessék, aki Orbánt írta, 17%-on van, aki Bajnait, 70%-on:

[link]


És ez csak kettő. Most nincs kedvem többet előkeresni.

Úgyhogy akármennyire is panaszkodtok itt "fideszes lepontozgatókra", mindig a liberális válaszok vannak magas százalékon, és a jobboldali konzervatívak a sárga földig mínuszban. Nekem sokszor már a nevem miatt is.

És lám: az előbbi válaszló, aki azt írta "majd látni fogjátok, hogy mennyire 0-án leszek", most épp 70%-on áll...

2012. szept. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én független vagyok. Jelen monetáris pénzvilágban egyik párt sem fog rendet tenni.
2012. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!