Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor tulajdonképpen mi...

Most akkor tulajdonképpen mi történt Magyarország és Örményország között?

Figyelt kérdés

Pár napig nem figyeltem a híreket és lemaradtam:D Most a magyarok nem adták ki a baltás gyilkost az örményeknek,vagy fordítva,vagy kiadták?:D Eléggé lemaradtam csak azt láttam,hogy zászlót égettek :O

Valaki elmagyarázhatná...



2012. szept. 2. 11:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Semmi. Politikai acsargás, orkán egy lavórban.
2012. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Milyen édestestvéreink ?? Ez csak a csalóka felszín.


Ne szórakozzunk már, a baltás családját gyerekkorában ÖRMÉNYEK ölték meg (erről még az ATV is csinált végül egy riportot), tehát visszaadta nekik a kölcsönt, amit gyerekkorában kapott. Nem, nem védeni akarok egy mocskos gyilkost, csak megjegyzem, hogy az örmények voltak az ő családjának a mocskos gyilkosai.

Csak erről a kedves örmény miniszterelnök elfelejt nyilatkozni a világsajtóban.


Velünk is úgy szakította meg a kapcsolatot, hogy meg se kérdezte mi merre, esélyt sem adott rá, hogy megbeszélhessük , egy héttel később is szakíthatott volna velünk ,ha még mindig úgy látja helyesnek, de ő rögtön megtette. És rögtön bemártott minket a külföldi médiumok előtt is, szóval nem vagyunk mi olyan édestestvérek... Arról ne is beszéljünk, hogy régen örmény menekülteket is befogadtunk.


Az örmények semmi mást nem csinálnak csak meglovagolják ezt az ügyet, minket és az azerieket minél jobban lejáratva, mutatják a szent keresztyén országot, miközben ezt az öldöklést ők konkrétan ők kezdték .

Majd akkor gondolkodjunk el azon, hogy testvéreink -e , ha felvállalják ,hogy ők öltek először és ha nem fújják fel az ügyet tízszeresére, a mi kárunkra , mert ez képmutatás.

2012. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!