Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örményország megtámadhatja...

Örményország megtámadhatja Magyarországot?

Figyelt kérdés
A baltás gyilkos eset miatt kirobbant konfliktus miatt.

2012. szept. 2. 01:59
1 2 3
 1/29 tavol elo ***** válasza:
88%

Nem! Ahhoz tulsagosan messze van


1.) egyik orszag sem vallalna, hogy keresztul vigye a sereget a teruletein


2.) raadasul Magyaorszag NATO tagallam ezt ormenyorszagban is tudjak


3.) Az Ormenyek sokkal jozanabbak mint orban es amokfuto kormanya


4.) Ha valami csoda folytan eljutnanak a magyar hatarig akkor viszont a hatorszaguk vedtelen lenne es ezt az azeriak ki is hasznalnak.


Szoval szerintem semmi esely sincs agy magyar-ormeny haborura! Meg az a szerencse, hogy nem elvakult ongyilkos merenylok orszaga Ormenyorszag mert akkor lehetne felni, hogy Magyarorszag teruleten terrorcselekmenyeket kovetnenek el.

2012. szept. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Pro Patria ***** válasza:
83%

Már vártam, mikor pattan ki ez valakinek a fejéből...


Nem, nem fog. Ha lesz is háború - a hadseregét készenlétbe helyezte -, nem velünk, hanem legfeljebb Azerbajdzsánnal fogja vívni az ügy miatt.


Egy ilyen ügy miatt minek érné meg más életek ezreit elvenni/elveszíteni? Nincs is közös határunk. Nem. Ha fog is háborúzni, azt a valódi ellenségével teszi majd, de nem kizárt, hogy ez az ügy lesz a kiváltó oka.

2012. szept. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
11%
Semmi sem tiltja nekik.
2012. szept. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%
viszont egyedi terrorista akciókra van esély.
2012. szept. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
15%
Igen,de a terroristák gyávák,a két büdös közül a lábat választják.
2012. szept. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
49%
Nem hinném... Magyarországot most az egész világ lenézi egy olyan ember miatt aki nem is magyar hanem valami zsidó-cigány korcs valami
2012. szept. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%
nem hiszem. remélem nem. de tegnap amikor meghallottam...azóta parázok ezen.
2012. szept. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%
Ó, persze, hogyne, az egész magyar-örmény közös határszakaszon frontális örmény offenzíva várható... Bakter...
2012. szept. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem minek ír egy ország alá egy nemzetközi jogi egyezményt ha nem tartja be.Milyen ország az amely egy közönséges gyilkost hősként ünnepel?
2012. szept. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
67%
Ekkor egy hülye kérdést!!! MIÉRT TÁMADNÁ MEG, EMBER??? Ha a világon minden ilyen dologból, háború lenne már nem élne ember a földön. Egyáltalán mi érdeke lenne Magyarországnak, még kissebb konfliktus árán is foglalkozni egy halál csoró kaukázusi országgal? Örüljünk, ha a katonáink a laktanyáinkat meg tudják védeni a "rezesektől"! Most egy kicsit berágtak ránk, majd valószinü pár év alatt legfeljebb, túl lesznek rajta! Az USA és a Szovjetúnió több mint negyven év alatt nem ugrott egymásnak, pedig ott aztán enyhén szólva is feszültebb volt a helyzet. Majd pont egy ilyen, szinte hétköznapi "balhé" miatt fog kitörni egy háború!
2012. szept. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!