Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valamennyire mindenki "agymoso...

Valamennyire mindenki "agymosott" nem?

Figyelt kérdés
Nincs olyan ember akire ne hatna a média, azaz minden megkérdőjelezhető.
2012. aug. 21. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok agymosott,megmondom hogy miért


Mert senkinek sem hiszek 100%-osan,még magamnak se


De egy biztos.A világ vezetői semmi jót nem akarnak nekünk

2012. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nyilván van gondolatformáló hatása.

De ha az ember széles körben tájékozódik, és a logikát soha nem hagyja ki véleményalkotásból, akkor azért reális képet alkothat.

2012. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 rémuralom ***** válasza:
100%

Mondjuk, ha elvonulsz egy hegyre remetének, akkor abszolút semmi hatása nem lesz rád a médiának. Nem fognak érdekelni a világban folyó háborúk, a politikai csatározások, a gazdasági válságok meg az állatkertek újszülött állatkái. És hidd el, vannak ilyen emberek. Ők nem agymosottak.

Egyébként valamelyest mindenki más annak mondható. Csak akkor egy sör után is részeg alkoholista vagy, mert van benned alkohol. Az agymosottság, ugyanúgy, mint a részegség az alkoholfogyasztásnak, már egy eléggé előrehaladott állapota a befolyásoltságnak.

2012. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha sok helyről sok hírt olvasol hallgatsz, de nem kommentált híreket, csak a tényeket, és van mögötted némi élet tapasztalat valamint nem kábszeres vagy akkor kell hogy legyen annyi realitás érzéked hogy ne dőlj be az agymosóknak. Az biztos hogy vannak olyan emberek akik letudják oltani a hallgatóságukat, ilyen például Orbán aki lyukat beszél az emberek hasába és addig ismételgeti a hülyeségét hogy mintegy hipnózis szerűen beveszik amit mond, szemrebbenés nélkül képes a szemedbe hazudni. Na az ilyenektől óvakodj! hideg fejjel gondold át amit hallottál és válogasd ki az igaz szavakat, és vesd össze a hírekben hallottakkal ha nincsenek igaz szavak akkor az illető egyértelműen agymosó. Hogy egy példát is mondjak, Orbán kiállt az ország elé a választások idején és azt harsogta hogy "kidolgozott terveink vannak a gazdaság motorjának a beindítására" aztán! "egyszeri nagyarányú adócsökkentést fogunk végrehajtani" Nos akkoriban azt írtam hogy ezek hazugságok és bizony igazam lett mert a mai napig nincs Orbánéknak egy szakmailag megalapozott számokkal alátámasztott követhető végrehajtható gazdasági tervük. Na hát csak ennyit az agymosásról nagyvonalakban.
2012. aug. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

""Ha sok helyről sok hírt



Nézd, én nagyon nem vagyok Orbán fan, de belehet az Orbán nevét helyettesíteni Gyurcsánnyal is.

"emlékszel a TV s vitára stb stb"

De sajnos szinte minden eddigi magyar politikus nevére is.

Nem amiatt lett a Fidesznek ma 2/3 a mert Orbán egy félisten, hanem mert a baloldal elQrta.

2012. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Ez meg a kedvencem!



""Orbánéknak egy szakmailag megalapozott számokkal alátámasztott követhető végrehajtható gazdasági tervük. Na hát csak ennyit az agymosásról nagyvonalakban.""



És kinek van tündérkém?

Akik az elmúlt 22 év bukta gazdaságpolitikáját akarják folytatni?

2012. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Az az agymosott aki hagyja hogy más gondolkodjon helyette. Én nem hagyom.
2012. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18:11. anti globalista! ebben egyetértünk. "Nem amiatt lett a Fidesznek ma 2/3 a mert Orbán egy félisten, hanem mert a baloldal elQrta."
2012. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

18:13 anti globalista! Ezt írod. "És kinek van tündérkém?

Akik az elmúlt 22 év bukta gazdaságpolitikáját akarják folytatni?"

Az igazsághoz hozzátartozik hogy például a Gyurcsánynak voltak gazdasági tervei csak a válság kirobbanása ezeket alaposan tönkre tette, a másik hogy Gyurcsány nemtudta megfékezni az MSZP be befurakodott tolvajokat sem, a harmadik hogy Orbánék olyan aknamunkát fejtettek ki ellene hogy ennek a kivédése is egy komoly feladat volt, látható hogy Orbán még mindig energiát feccöl abba hogy Gyurcsányt tovább üldözze miközben látható hogy nem tud fogást találni rajta. Szerintem Orbánnak az Ország dolgaival kellene foglalkozni azzal hogy végre legyen egy valamirevaló gazdasági terve és hogy a költségvetést ne kelljen minden héten ki igazítani 4-5 száz milliárd Forintal.

2012. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a válaszokat lusta vagyok elolvasni. de. elhitetnek velünk mindent hogy például a cerka nő a szép( [link] persze ezt akkor se hisszük el) és hogy a husi nő nem vonzó(bocsi kerestem de nem találtam ide illő képet) és emiatt vegyük a sok mesterséges(szó szerint) méregdrága szarságaikat. na és ez az egyik leg alapvetőbb.
2012. aug. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!