Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tekintenek a jobboldalia...

Miért tekintenek a jobboldaliak úgy a baloldaliakra, hogy agymosott, kádárista, kommunisták?

Figyelt kérdés
Csak megemlíteném, hogy a baloldaliak jelentős része nem szavazna az MSZP-re! A fiatal baloldaliak többsége kapitalista és nem kommunista.
2011. dec. 17. 22:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

>baloldali

>kapitalista

Valamit rosszul csinálsz.


Amúgy azért, mert a jobboldaliak agymosott kádárista fasiszták :)

2011. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Akarom mondani horthysta.
2011. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nem hortysták a jobboldaliak, inkább a szélsőjobbra jellemző.
2011. dec. 17. 22:36
 4/17 A kérdező kommentje:
Mióta kommunisták a mérsékelt baloldaliak? Mi is kapitalisták vagyunk. :)
2011. dec. 17. 22:37
 5/17 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy nagyon nagy kever van sokak fejében. Ezért tettem fel a kérdést is. Jó lenne letisztázni a dolgokat.
2011. dec. 17. 22:38
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Én baloldali vagyok, de a nacionalizmus és a hagyományőrzés eszméjét támogatom. Nemzeti Kommunista vagyok.
2011. dec. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Antimod ***** válasza:
74%

Szerintem mindenki agymosott, aki egy bizonyos pártot követ.


@Kérdező: az MSZP már rég nem kommunista, olyan vadkapitalista párt, hogy csak na. Persze ezt a nagymamáknak nem magyarázzák el, akik valamilyen kádárista utánérzésből vagy reflexből szavaznak rájuk.

2011. dec. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

mert a baloldaliak hogy tekintenek a jobbosokra? (pláne a szélsőjobbra?) egyikkel sem értek egyet, de engem már nagyon zavar a sok keresztbe repkedő ilyen-olyan komcsizás, nácizás, miegymás.


szerintem mindenkire az a jellemző a jogos, ami tényleg az álláspontját jellemzi, nem pedig az általa képviselt politikai irányzat általánosított, masszává gyúrt formáját.

2011. dec. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
Azért mert a jobboldalnak politikai érdeke besarazni a másikat. Mellesleg aki kádárista és kommunista, az már tud valamit a világról, agymosott pedig csak egy jobbos lehet.
2011. dec. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"@Kérdező: az MSZP már rég nem kommunista, olyan vadkapitalista párt, hogy csak na. Persze ezt a nagymamáknak nem magyarázzák el, akik valamilyen kádárista utánérzésből vagy reflexből szavaznak rájuk."


Én tudom, hogy az MSZP szavazói főleg a nyugdíjas réteg, akik nosztalgiából szavaznak rá. Viszont van egy rakat fiatal, értelmiségi baloldali érzelmű ember is. Akiket jelenleg nem képvisel egyetlen egy párt sem. Ismerek több embert, aki várja, hogy megjelenjen egy új erő.

2011. dec. 17. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!