Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szentkorona rádiót hallgatok,...

Szentkorona rádiót hallgatok, akkor most agymosott leszek?

Figyelt kérdés
Mert láttam pl a templomba a hírdetést, hogy lehet támogatni a szentkorona rádiór és azóta hallgatom, de ha egy templomba hirdetik akkor lehet annyira nem is rossz? Vagy szerintetek ott is ugyanugy folyik az agymosés mint az RTLen TV2őn vagy ilyesmi csatornákon?
2011. aug. 18. 17:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Értem, akkor már több ezer éve agymosás folyik csak azok nem agymosottak akik nem jártak/járnak templomba és nincsenek megkeresztelve
2011. aug. 18. 17:58
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

"A templom az egyik legelső agymosó intézmény a világon!"


lol máris megérkezett a belső-lipótvárosi ultratoleráns különítmény...


Amúgy a retekklubhoz és a trévékettőhöz fogható agymosást sehol máshol nem találsz.

2011. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van de azt még most sem értem, milyen agymosás az amit a rádió cscinál? pl most valami szeretetről szóló szám ment és szinte minden számban megtalálható olyan szó ami a szeretetre utal, a műsovezetők jópofák viccelődnek normálisan beszélnek... Akkor ezt valaki előre kitervelte, hogy beadják az embernek azt, hogy ez egy milyen rendes rádió, közbe pedig valahogy rejtett gondolatokkal átmossák az agyukat ugye?
2011. aug. 18. 18:04
 4/13 anonim ***** válasza:

Bizony, ha nem figyelsz eléggé belőled is náczi lesz!

Szóval csak óvatosan. (sic)

2011. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
komoly? én nem akarok návi lenni!!! mit hallgassak hogy normális ember legyek?
2011. aug. 18. 18:13
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi az a návi????

Halas a szivedre és akkor agymosott leszel

2011. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is hallgatok néha SZKR-t, de nem a hagyományos formában, hanem letöltöm és munkába menet mp3-on hallgatom. Csak a hegylakók és a sin sity érdekel, jókat derülök rajt, ettől még nem tartom magam agymosottnak. Nyilván van amihez kellő kritikával állok hozzá, nem mindennel értek egyet. Amúgy meg jobbközép nézeteket vallok.
2011. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

oké halasok a szivemre

a návik a nácik csak elírtam

2011. aug. 18. 18:30
 9/13 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 17:58


Ez így ebben a formában nem igaz.

Vallás szabadság van.

2011. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nem kamu valóban így van minden amit leírtam de még nem hallotam hogy kit kéne kiírtani kedves kit kéne kiírtani válaszoló te is szoktad hallgatni, ha tudod, hogy eztmondják akkor biztos szoktad de akkor miért hallgatod?

amugy szerintem ha arra gondolsz nem kell se a zsidókat sem a cigányokat kiírtani mert ők is emberek ugyan olyanok mint mi vagyunk

2011. aug. 18. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!