Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Manapság Miért szégyen azt...

Manapság Miért szégyen azt kimondani hogy én magyar vagyok? És miért bélyegnek meg ha ezt hangsúlyozom zászlóval? És nemzeti érzelmű zenét hallgatok, de tiszteletbe tartom mások önrendelkezési jogát.

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 19:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Nem az a ciki, hanem az, hogy akik ilyen külsőségekkel hangsúlyoznak valamit, gyakran a lényeget nem fogják fel. Arról nem is beszélve, hogy gyakran teljesen agresszív és retardált emberek szeretik hangsúlyozni felszínesen mint egy éretlen kisgyerek ezeket a dolgokat.

Nemzeti öntudat kéne ami az országunkban nincs, helyette nacionalizmusba hajló dolgok vannak, aminek semmi értelme.

2009. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
csatlakozom......
2009. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
az első válaszoló tökéletesen leírta...
2009. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem szégyen, de értsük bele a magyarba a cigányt, zsidót, örményt, svábot, stb. is. Ha ezt rendszeresen elmondanánk, akkor nem lehetne belekötni a magyarság érdekeinek védelmébe. A Magyar Köztársaság állampolgárai mind magyarok (hacsak ezt határozottan vissza nem utasítják), plusz a határon túli magyarok is azok. Tegyük világossá, hogy így használjuk a nemzet fogalmát, és mindjárt megszűnik a nagy ellenkórus.
2009. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán miért kellene hangsúlyozni a magyarságát bákinek is?Ha itt születtél és itt élsz,akkor tudják rólad,hogy magyar van.Amúgy meg a zászlót megkellen hagyni a nemzeti ünnepeinkre.
2009. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
A válaszolónak: ki állította hogy a cigányt, zsidót, svábot, .. nem értik bele azok, akik magyarságról beszélnek? Megint összekeveritek az a néhány száz bőrfejűt, azokkal akiknek tényleg fontos hogy kimondják magyarok, és az hogy az EU is komolyan vegye a mi érdekeinket is mint tagállamét, ne csak mint felvevőpiacra tekintsenek? Már a válaszodból is az érződik, hogy Te is inkább a cigányságukat, a zsidóságukat, stb hangsúlyozod, ahogy sajnos sokan közűlük is, nem pedig hogy valóban magyar állampolgárok és közük van a magyar történelemhez, a szokásokhoz, stb. Nem mi rekesztjük ki Őket a magyarság köréből, Ők hangsúlyozzák folyton azt hogy ők mások.. Mindenki magyar aki annak érzi magát ezt senki nem vitatja, csak egyszerűbb megint összemosni a szélsőséget egy eszmével..
2009. máj. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

em az a ciki, hanem az, hogy akik ilyen külsőségekkel hangsúlyoznak valamit én amit belül gondolok szertem ki mutatni , te öszekeversz skin hdakal meg azookal akik az utcán ranadaliróznak törnek zúzbnak de ha én csak békésen fel vonulnék egy zslóval összemosnánka a skin hadakal ,

és rám sütnék hogy gyülelet keltő vagyok és irtad hogy külsöségekel hangsulyózák és sokan mondják hogy cigányság is ide tartozik őket nem szól senki amikor cigány zenét halgatnak az utcán , homo szexuálisoknak nem szólnak mikor fel volnulnak és azoknak se akik füvezés mellet kapányólnak , én úgytartom jogosnak hogy én is hangsulyózhatom magyar mi voltomat és kikére m magmank ha antiszemtáznak

2009. máj. 16. 20:36
 8/22 A kérdező kommentje:
elöző vagyok tehát úgyérzem hogy magyar országón nincs igazi nemzeti érzelmű párt se szervezet mert aki igy tüntei fel magát túlzásba essik fital vagyok igaz de meg probálok gondolkodni de úgyérzem hogy magyarság , már azt se tudjuk mi fán terem az meberek ne tudnak úgybeszélni politikáról hogy egyböl ne bélyegezék meg peddig elsösorban az önálló gondolkodásra kéne rá érezni és ne hagyuk hogy mások befolyásolják de magyar országón élö emberek eze allat értek minden nemzetiséget cigány zsidó magyar hortvát stb 45 évig nem gondolkodtak helyetünk kezdjünk el már gonsdolkodni ne legyünk már kovács pistikáék:D bocs remélem megbocsátjátók végén ezt kis humort:D kösznöm véleményeket
2009. máj. 16. 20:42
 9/22 A kérdező kommentje:
és tovvábi véleményt várók mindenki lerithatja véleményét
2009. máj. 16. 20:44
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Ha hangsúlyozni akarod magyarságodat,tanulj meg helyesen írni: tiszteletben.
2009. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!